Türkçe Ücretsiz Masaüstü Kişiselleştirme Programı – Rainmeter İndir Download Yükle Bedava

Bilgisayarınızın masaüstünü kendi zevkinize göre tasarlamak istiyorsanız Rainmeter isimli bu programı kullanmalısınız. Rainmeter programı içerdiği bir çok araç ile masaüstünüzü istediğiniz gibi kişiselleştirmenize olanak tanıyor. Hava durumunda bilgisayar pil durumuna kadar bir çok widget ile de masaüstünü zenginleştirebilirsiniz. Rainmeter hem Türkçe hemde ücretsiz olarak indirilebilmektedir.


Rainmeter İle Masaüstünü Düzenleyin

Bilgisayarınızın masaüstünü kendi zevkinize göre tasarlamak istiyorsanız Rainmeter isimli bu programı kullanmalısınız. Rainmeter programı içerdiği bir çok araç ile masaüstünüzü istediğiniz gibi kişiselleştirmenize olanak tanıyor. Hava durumunda bilgisayar pil durumuna kadar bir çok widget ile de masaüstünü zenginleştirebilirsiniz. Rainmeter hem Türkçe hemde ücretsiz olarak indirilebilmektedir.

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 2,1 MB
Dil: Türkçe
İşletim Sistemi: Win8/Win7/Vista/WinXP
Sponsorlu Bağlantılar

Bazen Windows’un klasik görünümünden ve özelliklerinden sıkıldığınız durumlar olabilir. Bu gibi durumlarda ise Rainmeter isimli bu uygulama imdadınıza koşacak. Masaüstü düzenleme aracı olan Rainmeter ile bilgisayarınız her açıdan kişiliğinizi yansıtarak, Windows işletim sisteminin klasik masaüstü tasarımını kişiselleştirerek baştan yaratabilirsiniz.

Öte yandan masaüstünde yer alan tüm uygulamaları dilediğiniz tasarımla yeniden düzenlemeniz happy wheels demo için bir konfigürasyon paneline sahipRainmeter’da kolayca işlem yapabileceksiniz.

Rainmeter

Rainmeter’ın en önemli özelliklerinden birisi de bilgisayarın performansını gerçek zamanlı olarak göstermesi. Hard disklerin durumu, bellek kullanımı, dinlenen müzik bilgileri,çevrimiçi veri trafiği, e-posta ve RSS güncellemeleri hatta hava durumu verileri en şık tasarımlarla masaüstünüze taşınabiliyor. Böylece bilgisayarınızda öncelik verdiğiniz ayarlar sizin tarafınızdan yönetiliyor.

Yeni versiyonla gelen özellikler:

  • Yeni işlevsel ölçü ve sayaç bölümü
  • Özel içerik menüsü öğeleri için destek
  • Yeni MouseActionCursorName (Fare hareket kürsörü adı) seçeneği ile fare harekelerinde özel imleçler
  • Görseli boyutlandıran “kırpma ve dolgu” özeliğini destekleyen PreserveAspectRatio=2 niteliği
  • Rainmeter boyunca “Temalar” terimi “Düzenler” şeklinde değiştirildi.
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Türkçe Ücretsiz Masaüstü Kişiselleştirme Programı – Rainmeter İndir Download Yükle Bedava”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler