Türkçe Ücretsiz Popüler İnternet Tarayıcısı İndir – Firefox 26 Final İndir Download Yükle Bedava

İnternette en iyi şekilde gezinmeyi sağlayan Firefox, bir çok yenilikçi özelliği ile size özel bir tarayıcı haline geliyor. Yüksek performans sunmanın yanı sıra gelişmiş güvenlik seçenekleri sayesinde sizi izleyenleri de izleme fırsatı sunuyor. En iyi teknolojiler, eklenti desteği ve gelişmiş kişiselleştirme özellikleri ile kesinlik önerdiğimiz bir internet tarayıcısı.


Firefox 26 İle Size Özel Tarayıcı

İnternette en iyi şekilde gezinmeyi sağlayan Firefox, bir çok yenilikçi özelliği ile size özel bir tarayıcı haline geliyor. Yüksek performans sunmanın yanı sıra gelişmiş güvenlik seçenekleri sayesinde sizi izleyenleri de izleme fırsatı sunuyor. En iyi teknolojiler, eklenti desteği ve gelişmiş kişiselleştirme özellikleri ile kesinlik önerdiğimiz bir internet tarayıcısı.

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 22,7 MB
Dil: Türkçe
Versiyon: 26.0
İşletim Sistemi: Win8/Win7/Vista/WinXP/win8.1
Sponsorlu Bağlantılar

En popüler web sitelerinizi listeleyebileceğiniz sık kullanılanlar menüsüne, gizli pencere ile kişisel gizliliğinizi koruyabileceğiniz bir mod ve web sitelerini daha hızlı açabilmek için yeni geliştirmelere sahip olan Firefox 26‘nın web sitelerini oldukça güzel bir şekilde gösterebildiğini de eklemek gerek. Firefox, aynı zamanda web programlama ile uğraşanların da en sevdikleri web tarayıcıları arasında yer alıyor. Zira Firebug desteği sayesinde hazırlanan web sitelerini çok daha kolay bir şekil inceleme ve arkaplanda olan bitenleri gözleme olanağına sahip olabiliyorsunuz.

Mozilla Firefox

Mozilla Firefox’un Bazı Özellikleri

  • Sevdiğiniz sitelere çabucak ulaşın; adreslerini hatırlamasanız bile. Terimlerinizi konum çubuğuna (Şahane Çubuk) yazdığınızda otomatik tamamlama işlevi tarama geçmişinizde, yer imlerinizde ve açık sekmelerinizde bulunan uygun sonuçları karşınıza getirecektir.
  • Birden fazla sitede aynı anda, basitçe ve kolayca gezin. Her yeni site yeni bir sekmede.görünür (yeni bir pencerede değil) ve tek tıklamayla erişilebilir.
  • Sync, masaüstü ve mobil Firefox’larınızı kusursuzca birbirlerine bağlayarak, hangi aygıtı kullanırsanız kullanın, tarama geçmişinize, parolalarınıza, yer imlerinize ve hatta açık sekmelerinize erişmenizi sağlar. Mobil aygıtınızı ilk çalıştırdığınız gün yılların birikimi tarama geçmişinize ulaşabilir ya da masaüstünüzde kaydettiğiniz parolaları happy wheels demo cep telefonunuzda form doldururken kullanabilirsiniz.
  • Oturum Kurtarma, pencereleriniz ve sekmelerinizin yanı sıra girmiş olduğunuz metinleri ve süren indirmeleri de geri getirir. Bir eklenti veya yazılım güncellemesi yükledikten sonra hiçbir şeyi kaybetmeden tarayıcıyı yeniden başlatabilirsiniz. Üstelik bilgisayarınızdaki Firefox beklenmeyen bir şekilde kapanırsa verilerinizi kurtarmak ve attığınız adımları tekrarlamak için vakit kaybetmeniz gerekmez. Bir e-posta yazıyorsanız, kaldığınız yerden devam ederseniz; hem de bir süre öncesinden değil, kaldığınız son kelimeden.
  • İndirme yöneticisi ile dosyaları sorunsuzca ve güvenli şekilde indirin! Duraklatma ve devam ettirme özelliği sayesinde indirmelerinize istediğiniz an devam edebilirsiniz. Örneğin, büyük bir dosyayı indirirken otobüsü kaçırmak üzere olduğunuzu fark ederseniz indirmeyi duraklatın ve daha sonra kaldığınız yerden devam edin. Devam etme işlevi sisteminiz çökerse veya yeniden başlatılması gerekirse de çalışır. Yönetici, indirme sürecinizi gösterir ve dosyaları isimlerine veya indirdiğiniz web adresine göre aramanızı da sağlar.
  • Daha hızlı başlangıç süreleri, hızlı grafik yorumlama ve geliştirilmiş sayfa yükleme hızı ile, Firefox anında fark edeceğiniz ciddi performans geliştirmeleriyle dolu. Compartment’ları bütünleştirmeden JavaScript nesnelerini daha verimli yönetmeye, ECMAScript5’i desteklemeden yeni JägerMonkey JavaScript motorunu geliştirmeye dek, şu ana kadarki en güçlü Firefox’u yaratmak için sahne arkasında çok çalıştık.
  • Alışveriş yapmadan önce sitenin yasallığından fazlasıyla emin olmak mı istiyorsunuz? Sitenin simgesine tıklayarak anında kimlik bilgisi özetini görün. Bir kere daha tıklayıp daha derine inin: Siteyi kaç kere ziyaret ettiniz? Parolalarınız kaydedildi mi? Şüphelendiğiniz siteleri denetleyin, böylece sahtekârlıklardan uzak durun ve sitenin göründüğü gibi olduğundan emin olun.
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Türkçe Ücretsiz Popüler İnternet Tarayıcısı İndir – Firefox 26 Final İndir Download Yükle Bedava”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler