Türkçe Ücretsiz Program Kaldırma Programı – IObit Uninstaller İndir

IObit Uninstaller programı sayesinde kaldırılamayan inatçı programları kolayca kaldırabilirsiniz. Programların yanı sıra eklentileri de tek tıklama ile kaldırabilirsiniz. Kaldırılan programların geride bıraktığı dosya kalıntılarını da temizler. Daha güvenli ve daha temiz bir bilgisayar için IObit Uninstaller proıgramını bedava indirin.


Kaldıramadığını Programları Kaldırın

IObit Uninstaller programı ile bilgisayarınızdan kaldırmadığınız bütün programları kolayca kaldırabilirsiniz. Her programı kurduktan sonra ve kaldırınca geride dosyalar bırakır. Bu da zamanla bilgisayarınızı yavaşlatır. IObit Uninstaller programı ise kaldıramadığınız ve kaldırırken geride dosya bırakan programları tertemiz bir şekilde kaldırır.

Sponsorlu Bağlantılar

Windows 10 ve Windows 8 bilgisayarlarda istenmeyen sistem uygulamaları da kolayca kaldırabilirsiniz. Windows Update sekmesinden Windows Güncellemeleri yönetmenize yardımcı olur. Herhangi bir güncelleme sonrası  uyumluluk sorunu ile karşılaşırsanız kolayca ve hızlı bir şekilde bu güncellemeleri de kaldırabilirsiniz. Ayrıca sistem geri yükleme noktası da oluşturabilirsiniz.

Sıkıcı araç çubukları ve eklentileri de IObit Uninstaller ile kaldırabilirsiniz. IObit Uninstaller üçüncü taraf kaldırıcılar tarafından kaldırılamaz programların kalan uzantılarını da otomatik algılar ve hızlı bir şekilde Kalıntı Temizleme aracı ile kaldırır.

iobit-uninstaller

IObit Uninstaller Detayları

Lisans:  Ücretsiz
Boyut:  12,9 MB
Dil:  Türkçe
Versiyon:  Son sürüm
İşletim Sistem  Windows XP/Vista/7/8/8.1/10
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Türkçe Ücretsiz Program Kaldırma Programı – IObit Uninstaller İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler