Türkçe Ücretsiz Radyo ve TV İzleme Programı İndir – Paytak Tv İndir Download Yükle Bedava

Ücretsiz ve Türkçe bir televizyon izleme programı arıyorsanız işte size Paytak Tv. Sadece televizyon değil aynı zamanda radyo kanallarını da canlı bir şekilde dinleyebiliyorsunuz. İnternet üzerinden radyo ve TV izlemenize olanak tanıyan bu program ile oyun da oynayabiliyorsunuz.


Paytak Tv İle TV, Radyo ve Oyun Keyfi

Ücretsiz ve Türkçe bir televizyon izleme programı arıyorsanız işte size Paytak Tv. Sadece televizyon değil aynı zamanda radyo kanallarını da canlı bir şekilde dinleyebiliyorsunuz. İnternet üzerinden radyo ve TV izlemenize olanak tanıyan bu program ile oyun da oynayabiliyorsunuz. 

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 13,6 MB
Dil: Türkçe
Versiyon: 1.0
İşletim Sistemi: Win8/Win7/Vista/WinXP
Sponsorlu Bağlantılar

Programın ana ekranının sol üst köşesinde yer alan TV, radyo ve oyun sekmeleri yardımıyla istediğiniz içeriklere kolayca ulaşabilirsiniz. Örneğin televizyon kanallarını izlemek istiyorsanız TV, radyo kanallarını dinlemek istiyorsanız radyo veya farklı flash oyunlar oynamak istiyorsanız oyun sekmesi altında ihtiyacınız olan içerikleri bulabilirsiniz.

TV sekmesi altında genel, dini, sinema, happy wheels demo ekonomi, haber, spor, müzik, moda, çocuk ve daha birçok kategori altında yer alan farklı kanalları izleme şansına sahip olacaksınız.

Paytak Tv

Radyo sekmesi altında da TV sekmesi altında olduğu gibi birçok farklı kategoride radyo kanalı sizleri bekliyor. Pop, arabesk, slow, nostalji, yabancı, oyun havası ve daha birçok kategori radyo sekmesi altında yerini almış durumda.

Tüm bunların dışında boş zamanlarını eğlenceli şekilde değerlendirmek isteyen kullanıcılar, oyun sekmesi altında en eğlenceli oyunları oynayabilirler.

Sonuç olarak çevrimiçi televizyon ve radyo izlemek isteyen kullanıcılar için mükemmel bir çözüm sunan Paytak TV’yitüm kullanıcılarımıza öneriyorum.

Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Türkçe Ücretsiz Radyo ve TV İzleme Programı İndir – Paytak Tv İndir Download Yükle Bedava”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler