Türkçe Ücretsiz Silinmeyen Dosyları Silme Programı İndir – Unlocker (32&64 Bit) İndir

Silinmeyen dosyaları silmenin en kolay yollarından birisi de Unlocker isimli programdır. Kaldırmadığınız dosyalar ve kaldırdığınız programlardan geriye kalanları temizlemek için Türkçe ve ücretsiz Unlocker programını kullanın.


Silinmeyen Dosyaları Silin

Bası dosyaları ve klasörleri silmek istediğinizde klasör silinemiyor gibi hatalar alabilirsiniz. Dosya veya klasör silme hatası mesajlarından kurtulamk için Unlocker programını kullanın. Silinmeyen dosyaları silmek için en iyi programlardan biridir.

Sponsorlu Bağlantılar

Sürekli olarak güncellenen Windows kimi zaman bize hatalar verebiliyor. Bu hatalar nedeniyle bazı dosya ve klasörleri silemeyebilirsiniz. Klasörü silmek istediğinizde “başka bir kişi ya da program tarafından kullanılıyor, dosyanın korumalı olduğundan emin olun yada dosya şu anda kullanımda gibi hatalar alabilirsiniz. Bu yüzden Unlocker programını kullanarak bu dosyaları silmeniz gerekir.

Türkçe dil desteği de bulunan Unlocker programının kullanımı oldukça basittir. Temel olarak, program Windows Gezgini’nin bağlam menüsüne bir girdi ekler ve bir dosya yukarıda behsettiğimiz hata mesajlarını tetiklediğinde happy wheels demo çalışır. Çalışmaya başlayan program dosyaya erişmekte olan tüm süreçlerin kilidini açar. Eğer yine silme işlemini gerçekleştiremez ise bilgisayarı yeniden başlattıktan sonra istenen görevi yerine getirir.

Silmek istediğiniz dosyaya sağ tıklayın ve Unlocker seçeneğine tıklayın. Daha sonra karşınıza çıkan penceredeki “Sil” butonuna basın. Ardından “Bütün ikilitleri aç” seçeneğine girerek tüm dosyaları silebilirsiniz.

Unlocker

Unlocker Kullanımı

  1. Silmek istediğiniz dosyaya fare ile sağ tıklayın ve “Unlocker” ifadesine tıklayın.
  2. Daha sonra karşınıza çıkan pencerede silmek istediğiniz dosyanın hangi uygulamalar tarafından kullanıldığını göreceksiniz.
  3. Bu aşamada seçim menüsünden “Sil” komutunu kullanıp, “Bütün kilitleri aç” tuşuna tıklayın.
  4. Karşınıza gelecek olası uyarıları göz ardı edin ve silme işlemini onaylayın.

Unlocker Program Bilgileri

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 352 KB
Dil: Türkçe
Sürüm:  1.9.2
İşletim Sistemi: Windows (Tümü)
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Türkçe Ücretsiz Silinmeyen Dosyları Silme Programı İndir – Unlocker (32&64 Bit) İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler