Türkçe Ücretsiz Video Düzenleme Programı – Windows Live Movie Maker İndir

Windows Live Movie Maker, fotoğraflarınızı ve videolarınızı kullanarak inanılmaz filmler oluşturmanıza izin veren bir Windows video düzenleme aracıdır. Ücretsiz olarak sunulan bu video düzenleme programını hemen indirin.


Kendi Videolarınızı Oluşturun

Windows Live Movie Maker programı ile videolarınızı düzenleyebilir, farklı bir formatta kaydedebilir, videolarınıza ses, yazı ve efekt ekleyebilir, videolarınızı istediğiniz yerden bölebilir ve birden fazla videoyu birleştirebilirsiniz. Çok yönlü olan bu video programı kullanıcılara büyük kolaylıklar sağlamaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Windows Live Movie Maker, video düzenleme ve dönüştürme yazılımıdır. Video bölme, birleştirme, yazı ekleme, videolara ses ekleme, geçiş efektleri ve video efektleri ekleme özellikleri bulunmaktadır.

Windows Live Movie Maker çeşitli düzenleme araçlarına sahiptir ve aynı zamanda arkadaşlarınızla çalışmalarınızı kolayca paylaşmanızı sağlar. Programın en güçlü yönlerinden biri de, çeşitli medya türlerini (videolar ve fotoğraflar) desteklemesidir.

Bilgisayarınızdaki tüm bu içerikleri bir Windows Live Fotoğraf galerisi içerisinde görüntülenir, böylece happy wheels demo her zaman kullanıma hazır bir şekilde bulunur.

Windows Live Movie Maker, ses ve görüntüler ile yeni videolar elde etmenizi sağlar ve temalar, geçişler, görsel efektler, başlık, altyazı, metin, solma efektleri, hız ayarı, bölme ve benzeri çeşitli araçları kullanmanızı sağlar. Profesyonel görünümlü bir video elde etmek için geçişleri istediğiniz kadar kullanabilirsiniz.

Oluşturduğunuz videoları doğrudan Windows Live Movie Maker’dan internete yükleyebilirsiniz. YouTube, Facebook, Windows Live SkyDrive ve daha birçok kişiyle paylaşabilirsiniz.Ayrıca çıktıyı mobil cihazlara da gönderebilir veya DVD disklere yazabilirsiniz.

Not: Program Windows Vista ve 7 işletim sistemlerinde çalışmaktadır. XP ve öncesi sürümleri desteklememektedir.

Windows Live Movie Maker Detayları

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 131 MB
Dil: Türkçe
İşletim Sistemi: Windows Vista/7
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Türkçe Ücretsiz Video Düzenleme Programı – Windows Live Movie Maker İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler