Türkçe Ücretsiz Virüs Temizleme Programı İndir – Dracula Virüs Temizleyici İndir Download Yükle Bedava

Dracula Virüs Temizleyici program sayesinde bilgisayarınızda virüs temizliği yapabilirsiniz. Dracula Virüs Temizleyici isimli bu program kesinlikle antivirüs programı değildir ancak istediğiniz zaman çalıştırıp bilgisayarınıza bulaşan virüsleri temizleyebilirsiniz. Hem Türkçe hemde ücretsiz olan bu program bilgisayarınızda her zaman bulunması gereken programlardan birisidir.


Dracula Virüs Temizleyici

Dracula Virüs Temizleyici program sayesinde bilgisayarınızda virüs temizliği yapabilirsiniz. Dracula Virüs Temizleyici isimli bu program kesinlikle antivirüs programı değildir ancak istediğiniz zaman çalıştırıp bilgisayarınıza bulaşan virüsleri temizleyebilirsiniz. Hem Türkçe hemde ücretsiz olan bu program bilgisayarınızda her zaman bulunması gereken programlardan birisidir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarınızda Ücretsiz ve tamamen Türkçe olarak kullanabileceğiniz özel bir virüs temizleyicisi. Dracula Virüs Temizleyici henüz bir antivirüs programı değildir yani gerçek zamanlı koruma sağlayamaz bu nedenle de antivirüs programlarıyla birlikte çalışırken hiçbir sorun yaşamazsınız ancak program tarama sırasında antivirüs programınız virüs bulduğuna dair uyarı verirse çekinmeden virüsü silebilirsiniz. Program taramaya başlamadan önce virüs ihtimali bulunan flash disk, taşınabilir disk vb. bilgisayarınıza takın.

 Dracula Virüs Temizleyici Özellikleri

-Bilgisayarınızdaki gereksiz dosyaları tutan klasörleri (temp, prefetch vb.) temizler.

-Virüs veri tabanında bulunan Zaralıları temizler.

-Diğer antivirüs programlarının virüsü silmesine rağmen tam anlamıyla düzeltilemeyen görev yöneticisi ve kayıt defterinin devre dışı kalması, Internet Explorer başlangıç sayfasının değiştirilememesi gibi birçok sorunu çözer.

Dracula Virüs Temizleyici

 Dracula Virüs Temizleyici Yenilikleri

-USB Disk Görüntüleme özelliği eklendi, bu sayede bilgisayara bağlı olan taşınabilir bellek ve disklerde virüs olmasımuhtemel dosyalar görüntülenmektedir.

-Sistem happy wheels demo açılışını gösterme özelliği eklendi,  Windows açılışında çalışan uygulamaların görüntülenip şüphelendiklerinizin pasif veya aktif duruma getirilmesi.

-Aktif koruma eklendi, taşınabilir bellek, disk takılması durumunda virüs bulaşmadan önce tedbir amaçlı uyarılma ve onay durumunda silme işlemi gerçekleşmesi.

Bilinmesi Gerekenler

-Programın düzgün çalışması için en az Microsoft .Net Framework 2.0 gereklidir. Windows Vista ve Windows 7 yüklü sistemlerde .Net Framework’un daha ileri sürümleri bulunduğu için tekrar indirilmesine gerek yoktur.

-Aktif koruma, gerçek zamanlı sistem koruması anlamına gelmemektedir.Aktif koruma durumundayken taşınabilir disk veya belleğinizi bilgisayara takmanız durumunda virüs varsa Dracula Virüs Temizleyici sizi silmeniz konusunda bilgilendirecektir. Aktif koruma olmasına rağmen virüs bulunamamış olsa bile açmadan önce Usb Disk Görüntüle formuna göz atmanız tavsiye edilir.

-Aktif korumanın Windows başlangıcında çalışabilmesi  için aşağıdaki koşulların sağlanması gerekir;

XP Kullancıları : Problemsiz çalışır

Vista Kullanıcıları : Kullanıcı Hesap Denetimi kapalı olmalıdır.

Windows 7 Kullanıcıları : Kullanıcı hesabı denetimi ayarı en düşük seviyede olmalıdır.

-Dracula Virüs Temizleyici ücretsiz bir virüs temizleme yazılımıdır, virüslerin temizlenmesi garanti edilmez, sisteme gelebilecek zarardan ötürü üretici sorumlu değildir.

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 642 KB
Dil: Türkçe
Versiyon: 2010
İşletim Sistemi: Win7/Vista/WinXP
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Türkçe Ücretsiz Virüs Temizleme Programı İndir – Dracula Virüs Temizleyici İndir Download Yükle Bedava”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler