Türkçe ve Ücretsiz Antivirüs Programı İndir – Avira Free Antivirus İndir Download Yükle Bedava

Avira Free Antivirus programı hem hafif hemde güçlü yapısı ile bilgisayarınızı ücretsiz bir şekilde koruyor. Virüslere karşı, casus yazılımlara karşı, reklam yazılımlarına karşı ve diğer zararlı yazılımlara karşı sizi koruyan Avira Free Antivirus programı aynı zamanda casus yazılımları ve reklam yazılımları da kaldırır. Az kaynak tüketmesi ve hızlı olamasının yanı sıra Türkçe dil seçeneği sunması programın ekstra avantajlarından bir tanesi.


Virüslere Karşı Türkçe Koruma Avira Free Antivirus

Avira Free Antivirus programı hem hafif hemde güçlü yapısı ile bilgisayarınızı ücretsiz bir şekilde koruyor. Virüslere karşı, casus yazılımlara karşı, reklam yazılımlarına karşı ve diğer zararlı yazılımlara karşı sizi koruyan Avira Free Antivirus programı aynı zamanda casus yazılımları ve reklam yazılımları da kaldırır. Az kaynak tüketmesi ve hızlı olamasının yanı sıra Türkçe dil seçeneği sunması programın ekstra avantajlarından bir tanesi.

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 123,8 MB
Dil: Türkçe
Versiyon: 14.0.2.344
İşletim Sistemi: Win8/Win7/Vista/WinXP/win8.1
Sponsorlu Bağlantılar

Güçlü ve ücretsiz bir antivirüs programı olan Avira Free Antivirus programı bilgisayarı virüslere, truva atlarına, kimlik hırsızlarına, solucanlara, zararlı yazılımlara ve çok daha fazlasına karşı koruma altına alır.

Kullanıcılara oldukça iyi organize edilmiş bir arayüz ve en son çıkan tehditlere karşı sürekli olarak güncellenen bir antivirüs veritabanı sunan program, oyunu kendi kurallarına göre oynamak isteyen kullanıcıların bir numaralı tercihidir. Kolay kullanımlı ve anlaşılır bir kullanıcı arayüze sahip olması nedeniyle, her seviyeden bilgisayar kullanıcısı tarafından rahatlıkla kullanılabilecek olan Avira Free Antivirus, karışık ayarları bile basit bir şekilde kullanıcılarına sunmaktadır.

Basit bir kurulum aşamasının ardından otomatik olarak çalışmaya başlayan ve sistem güvenliğinizi sağlayacak olan Avira Free Antivirüs, kurulum sırasında Windows Güvenlik Duvarı’nı kapatmanız konusunda size bir öneri sunmaktadır. Bu noktada karar tamamen size kalmış. İster Windows Güvenlik Duvarı’nı iptal ederek Avira’nın size sunacağı güvenlik duvarını kullanabilir, isterseniz de Windows Güvenlik duvarıyla yolunuza devam edebilirsiniz. Bu noktada benim sizlere önerim Windows Güvenlik Duvarı’nı da Avira Free Antivirüs’ün güvenlik duvarını da aktif happy wheels demo olarak kullanmak için Windows Güvenlik duvarını kaldırmamanızdan yana olacak.

Bilgisayarınızı tehlikelere karşı tarama hızı normalin oldukça üstünde olan program, virüslere karşı bilgisayarınızı oldukça hızlı bir şekilde taramaktadır. Tabii bu noktada bilgisayarınızın üzerinde yer alan veri miktarı ve olası bir virüs salgını tarama süresinin uzamasına neden olacaktır. Yerel sürücüler, yerel sabit diskler, çıkarılabilir sürücüler, Windows sistem dizini, tam sistem taraması, hızlı sistem taraması, belgeler, etkin işlemler ve elle seçim gibi birçok tarama seçeneğini kullanıcılara sunan Avira Free Antivirüs, bu yönüyle oldukça kullanışlıdır.

Avira Free Antivirus

Gerçek zamanlı tarama özelliği sayesinde dışarıdan gelebilecek olan her türlü güvenlik tehdidine karşı bilgisayarınızı koruyacak olan program, web ve e-postalar için de güvenlik desteği sağlamaktadır. Ayrıca kendi güvenlik duvarı sayesinde, bilgisayarınız üzerinde tespit ettiği şüpheli aktiviteleri ve uygulamaları da engelleyen Avira Free Antivirüs, gerçekten etkin bir koruma sağlamaktadır.

Şık ve sade kullanıcı arayüzü, gerçek zamanlı virüs koruma özelliği, sürekli olarak güncellenen veri tabanı, e-posta ve web koruması, farklı tarama seçenekleri, Türkçe dil desteği, ücretsiz olması ve daha saymadığımız birçok nedenden dolayı Avira Free Antivirüs, bilgisayarını tüm tehlikelere karşı güvende tutmak isteyen kullanıcıların ilk tercihlerinden biri olmalı.

Avira Free Antivirus Özellikleri

  • Gerçek zamanlı koruma
  • E-posta ve web koruması
  • Zararlı yazılımları ve aktiviteleri engelleme
  • Reklam ve casus yazılımlara karşı etkili koruma
  • Tek tıklamayla virüs temizleme
  • Kolay kurulum ve kullanım
  • Kullanıcı dostu şık ve modern arayüz
  • Ücretsiz
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Türkçe ve Ücretsiz Antivirüs Programı İndir – Avira Free Antivirus İndir Download Yükle Bedava”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler