Türkçe ve Ücretszi Alternatif İnternet Tarayıcı – Maxthon Bedava İndir Download Yükle

Ücretsiz web tarayıcı indir, alternatif internet tarayıcı, internet explorer tabanlı web browser, Türkçe internet tarayıcı, basit web tarayıcı indir, web browser download.


Ücretsiz web tarayıcı indir, alternatif internet tarayıcı, internet explorer tabanlı web browser, Türkçe internet tarayıcı, basit web tarayıcı indir, web browser download.

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 32 MB
Dil: Türkçe
İşletim Sistemi: Windows (Tümü)

Maxthon, IE tabanlı, gelişmiş özelliklere ve kişiselleştirme araçlarına sahip bir internet tarayıcısıdır. Internet Explorer tarayıcısı motoru üzerine kuruludur. Yani IE tarayıcısında ne çalışıyorsa Maxthon sekmeli tarayıcıda da aynı şekilde çalışacaktır, ama aşağıdaki birçok ilave verimli özellikler ile.

Sponsorlu Bağlantılar

Kolay Sörf

Sekmeli Tarama

Tüm web sayfaları rahat gezinmeniz için ana pencere içinde sekmeler olarak dizilir. Tüm genel işlemleri sekmelerin ‘Sağ Tuş Tıklama Menüsü’nde bulabilirsiniz.

maxthon-tarayıcı

Fare Hareketleri

Sağ fare tuşunu basılı tutun ve ‘Geri’, ‘İleri’, ‘Yenile’ ve ‘Sekmeyi Kapat’ gibi genel özelliklere ulaşmak için hareketleri gerçekleştirin. Kendi fare hareketlerinizi ‘Ayar Merkezi’nde ayarlayabilirsiniz.


Maxthon Akıllı Hızlandırma

Sık ziyaret edilen web sitelerinizin gezinme hızını arttırın. Ve ‘Süper Hızlandırma Kipi’ bile gezinme hızını arttırabilir.


Sihirli Doldurma

Basit bir tıklamayla ‘Sihirli Doldurma’ ile tüm formlarınızı doldurun. Hemen hemen birçok alanı otomatik olarak tanıyabilir. İlerki kullanımlar için aynı zamanda form bilgilerini kaydedebilirsiniz.


Bildirim Okuyucusu

Gömülü ‘Bildirim Okuyucusu’ sayesinde bildirimlere abone olmak, RSS 0.9/1.0/2.0 ve Atom 0.3/1.0 bildirimlerini okumak için diğer yazılımları kurmak zorunda değilisiniz. Bildirime abone olmak için ‘Adres Çubuğu’ndaki ‘Bildirim’ simgesine tıklayın veya URL’yi ‘Aboneliklerim’ yan çubuğuna sürükleyip bırakın.


URL Kod Adları

Sık kullanılan web sitenize bir isim verin ve sonra ‘Adres Çubuğu’na basitçe o ismi yazarak siteyi ziyaret edin. ‘URL Kod Adı’nı, sekmenin ‘Sağ Tuş Tıklama Menüsü’ yoluyla ayarlayabilirsiniz.


Yardımcı Uygulamalar

Maxthon içinde programlarınızın kısayolunu ekleyebilirsiniz ve tek tıklama ile başlatabilirsiniz. Maxthon ile başlatmaya ve kapatmaya dahi programları ayarlayabilirsiniz.


Reklam Avcısı

‘Reklam Avcısı’ etkili biçimde açılır pencereleri durdurarak ve web reklam içerik bloklarını kaldırarak web sayfalarını temizleyebilir. ‘Sağ Tuş Tıklama Menüsü’nde “Sayfa İçeriğini Engelle…” komutu ile süzgece içerik bloğunu ekleyebilirsiniz.


Web Koklayıcısı

‘Web Koklayıcısı’ çevrimiçi video web sitesindeki FLV görüntü dosyalarının gerçek URL’lerini bulmanıza yardım edebilir. Aynı zamanda iletide hangi dosya türünün koklanacağını ayarlayabilisiniz.


Donma Önleyici

‘Sekmeli Tarama Kipi’nin ortaya çıkması ve web sitelerinde Ajax teknolojisinin kullanımının artması gezinirken sık donmalara sebep olabiliyor. Maxthon bu sorunu çözmek için daha akıcı bir şekilde happy wheels demo sörf yapmanızı sağlayan yeni bir teknoloji geliştirdi.


Süper Sürükle ve Bırak

Anahtar kelimeleri ‘Adres Çubuğu’na yazın ve aramayı gerçekleştirmek için ‘Enter’ tuşuna basın. Veya basitçe fareniz ile anahtar kelimeyi sürükleyip bırakın. Ctrl tuşuna basılı tuttuğunuzda resime tıklayınca, tıkladığınız resim belirlemiş olduğunuz klasöre kaydedilecektir.


Geri Alma Listesi

Yanlışlıkla sekmeyi mi kapattınız? ‘Geri Alma Listesi’ ile her zaman geri alma şansınız vardır. ‘Geri/İleri Geçmişi’ aynı zamanda ‘Geri Alma Listesi’nde saklanır. Yanlışlıkla bir sekmeyi kapattığınızda panik olmanıza gerek yoktur.


Çevrimiçi Sık Kullanılanlar Hizmeti

‘Sık Kullanılanlar’ içeriğinize ‘Maxthon Çevrimiçi Sık Kullanılanlar Hizmeti’ ile her yerden ulaşın. Şifrelenmiş bağımsız ‘Sık Kullanılanlar’ dosya biçimi, paylaşılan bilgisayardaki gizliliği korumanızda size yardımcı olabilir.


Süper Proksi

İnternete HTTP, HTTPS, Socks4, Socks4a, Socks5 proksi sunucuları ile bağlanmanızı sağlar, aynı zamanda kimlik denetimi gerektiren proksileri destekler. Maxthon ‘Gelişmiş Proksi Kuralı’ ayarı sayesinde proksiler arasında otomatik olarak geçiş yapabilir.


Web Çubuğu

Bu küçük araç çubuğu gezinmenize yardım eden, kolayca açıp kapatılabilen birçok küçük özelliği sağlar.


URL Tuşu

Bir ya da daha fazla web sayfasını sadece bir tuş ile açın. Tuş ve URL listesini ‘Ayar Merkezi’nde ayarlayabilirsiniz.


Ekran Görüntüsünü Yakalama

‘Tam Ekran’, ‘Seçili Alan’, ‘Seçili Pencere’ ve ‘Sayfa İçeriği’ görüntüsünü resim olarak yakalayın. Resmi panoya kopyalamaya veya bir dosyaya kaydetmeye ayarlayabilirsiniz.

Güvenli Gezinme

Güvenlik Güncellemeleri

‘Maxthon Güvenlik Güncellemeleri’ gezinirken karşılaşılabilecek belirli yamasız Internet Explorer savunmasızlık risklerini azaltır.


Güvenilir Web Sitesi Kontrolü

‘Adres Çubuğu’ güvenilir web sitesi ziyaret edildiğinde ‘Güvenilir’ simgesi gösterecek ve arkaplanı yeşil renge dönüşecektir. Çevrimiçi işlemlerinizi güvenle yapmanıza yardım eder.


Özel Veriyi Temizleme

Tüm gezinme bilgilerinizi kolayca silebilirsiniz. Ve çıkışta otomatik olarak temizlenmesini sağlamak için ayarlayabilirsiniz.

Tamamen Özelleştirilebilir

Eklentiler

Eklentiler ile Maxthon’a daha çok özellik ekleyin. Arkadaşlarınızla paylaşmak için siz bile birazını yapabilirsiniz.


Süzgeç Paketleri

Belirlenmiş web sitesindeki reklamları kaldırır veya bir özelliği uygular. Bütün yeni ‘Süzgeç Paketi’ sistemi web sayfası kaynak kodunu değiştirmenize olanak verir.


Kaplamalar

Maxthon’un görünüşünü değiştirmek ve onu farklı yapmak için ‘Kaplamalar’ı kurun ya da bir tane de kendiniz oluşturun.


Çoklu Dil

Maxthon Türkçe dilinin de dahil olduğu 19 farklı dilde dil paketlerine sahiptir, tümü topluluk kullanıcılarımız tarafından yapılmıştır. Bırakın Maxthon kendi dilinizi konuşsun.

Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Türkçe ve Ücretszi Alternatif İnternet Tarayıcı – Maxthon Bedava İndir Download Yükle”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler