Türkçe Virüs Silme ve Temizleme Programı İndir – ESET NOD32 Antivirus (64-Bit) İndir Download Yükle

Bilgisayarınızın zararlılara karşı korumak için en iyi yollardan birisi de ESET NOD32 Antivirus programıdır. Casus yazılımlara karşı ve virüslere karşı bilgisayarınızı en iyi ve gerçek zamanlı bir şekilde koruyan ESET NOD32 Antivirus programı aynı zamanda bilgisayar kaynaklarını en düşük miktarda kullanarak hiçbir kasmaya neden olmaz. Türkçe dil desteği ve çok katmanlı koruma özelliği de diğer artıları.


Türkçe Antivirüs Programı ESET NOD32 Antivirus

Bilgisayarınızın zararlılara karşı korumak için en iyi yollardan birisi de ESET NOD32 Antivirus programıdır. Casus yazılımlara karşı ve virüslere karşı bilgisayarınızı en iyi ve gerçek zamanlı bir şekilde koruyan ESET NOD32 Antivirus programı aynı zamanda bilgisayar kaynaklarını en düşük miktarda kullanarak hiçbir kasmaya neden olmaz. Türkçe dil desteği ve çok katmanlı koruma özelliği de diğer artıları.

Lisans: Deneme Sürümü
Boyut: 69,5 MB
Dil: Türkçe
Versiyon: 7.0.302.26
İşletim Sistemi: Win8/Win7/Vista/WinXP/win8.1

ESET NOD32 Antivirus Neler Sunuyor?

Sponsorlu Bağlantılar

ESET NOD32 Antivirus ile sosyal ağlar, internet kullanımı ya da oyunlar koruma altına alınıyor. Programın sundukları arasında şunlar da yer alıyor;

 • Antivirus koruması
 • Antispyware koruması
 • Anti-Phishing koruması
 • Oyun Modu
 • Sosyal Medya Tarayıcı
 • Exploit Blocker
 • Advanced Memory Scanner
 • Cihaz Kontrolü

Programın en önemli özelliklerinden bir tanesi; sahip olduğu akıllı savunma sistemi ile bilgisayarınızı korurken sizleri açılan pencereler veya istatistiklerle rahatsız etmemesidir. Programın diğer bir karakteristik özelliği de kötü niyetli yazılımları ve özelliklerini sahip olduğu kendini koruma sistemi yardımıyla etkisiz hale getirmesidir.

Oldukça modern görünümlü ve şık bir kullanıcı arayüzüne sahip olan program, bu sade görünümün altında kalan ayarlar sekmesi üzerinde birçok karışık ayarı ve seçeneği de kullanıcılara sunmaktadır. “Akıllı” ve “Özel” tarama seçenekleri yardımıyla tüm diski veya diskin kendi belirleyeceğiniz bölümünü virüs, casus yazılım veya zararlı yazılımlara karşı hızlı bir şekilde tarayan program, ayrıca ağ sürücüleri, çıkarılabilir medya aygıtları ve yerel sürücüleri de taramanıza olanak sağlar.

Bilgisayarınız üzerinde sürekli olarak bir kalkan görevi gören Eset NOD32, gerçek zamanlı tarama sistemi sayesinde bilgisayarınız üzerine yapılmaya çalışılan izinsiz girişleri ve şüpheli aktiviteleri tespit ederek önüne geçer.

Mozilla Thunderbird, Microsoft Outlook ve Outlook Express gibi piyasada yer alan en popüler e-posta istemcileriyle entegre olarak çalışabilen Eset NOD32, aynı zamanda tarafınıza gelen e-postaları da inceleyerek, olası tehditlere veya saldırılara karşı sizi ve bilgisayarınızı korumaktadır. ThreatSense adlı tarama motoru sayesinde sisteminizi her türlü tehlikeye karşı koruyan program, gerçekten kusursuz bir güvenlik çözümü sunmaktadır.

Birçok mevcut özelleştirme seçeneğine de sahip olan Eset NOD32 ile herhangi bir konu hakkında daha çok bilgi almak istiyorsanız yardım butonlarını kullanabilir ve merak happy wheels demo ettiğiniz konu hakkında daha çok bilgi sahibi olabilirsiniz. Bu sayede programı kullanırken karşılaşabileceğiniz zorlukları da en aza indirerek, mükemmel bir antivirüs programı deneyimi yaşayabilirsiniz.

Tüm bunların dışında virüs, zararlı yazılım, casus yazılım ve çok daha fazlasına karşı bilgisayarınızı oldukça hızlı bir şekilde tarayan program, sistem kaynaklarınızı da piyasadaki diğer rakiplerine göre çok daha ılımlı bir şekilde kullanarak, bilgisayarınızın genel performansını düşürmemektedir.

Eğer sistem güvenliği veya kullanıcı arayüzü üzerinde değişiklik yapmak isterseniz, program içerisinde yer alan gelişmiş ayarlar sekmesi altına giriş yapabilir ve neler yapabileceğinizi görebilirsiniz.

Yine Eset NOD32 üzerinde yer alan bir diğer güzellik olan şifre koruma özelliği sayesinde, bilgisayarınızın başına oturan bir kullanıcının sizin izniniz dışında programı kapatmasını, silmesini ve ayarlarını değiştirmesini engelleyebilirsiniz. Ayrıca ESET SysInspector ve ESET SysRescue gibi yardımcı araçlar sayesinde kurtarma diskleri de oluşturabilirsiniz.

Çevrimiçi ve çevrimdışı güvenlik konusunda bilgisayar kullanıcılarına oldukça etkili bir çözüm sunan NOD32, sahip olduğu akıllı tarama motoru ve gelişmiş özellikleriyle her seviyeden bilgisayar kullanıcısının denemesi gereken bir antivirüs programıdır.

ESET NOD32 Antivirus Özellikleri

 • Sezgisel tarama özelliği ile yeni ortaya çıkan yani henüz tanımlanmamış zararlıları dahi tespit eder ve engeller.
 • Sahip olduğu zararlı tanımlama veritabanı ile bugüne kadar ortaya çıkan zararlıların neredeyse tümünü tanır ve engeller.
 • Virüslerin yanı sıra; casus yazılımları, reklam araçlarını, solucanları ve tüm diğer zararlıları tanır ve engeller.
 • Sahip olduğu bulut teknolojisi ile sizi saldırılara karşı etkin biçimde korur.
 • ESET Live Grid özelliği ile özellikle sosyal medya sitelerinden bulaşabilecek zararlılara karşı koruma sağlar.
 • Oyun modu ile çok daha yüksek performansda oyun oynamanızı sağlar.
 • Dizüstü bilgisayarınız pil ile çalışırken tarama vb. görevleri daha sonraya erteler.
 • Bilgisayarınıza dışarıdan taktığınız CD, DVD, USB bellek gibi araçları anında tarar ve varsa zararlıları engeller.
 • HiPS özelliği ile sistem davranışlarınızı alışkanlıklarını kaydeder ve üst düzey koruma sağlar.
 • Tüm bunları yaparken sistem kaynaklarını en asgari seviyede kullanır !
 • ESET Unilicense ile aynı makine üzerinde çalışan tüm işletim sistemlerini korumanızı sağlar. –Windows, Mac OS ya da Linux fark etmez, aynı fiyata!
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Türkçe Virüs Silme ve Temizleme Programı İndir – ESET NOD32 Antivirus (64-Bit) İndir Download Yükle”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler