Twitter ve Instagram Takip Etmeyenleri Bulma Servisi – Unfollowgram

Unfollowgram uygulaması ile sizi kimlerin takip edip kimlerin takip etmediğini kolayca öğrenebilirsiniz. Hem Twitter hemde Instagram’da sizi kimlerin takibi bıraktığını öğrenebilirsiniz. Takip yönetme servisi olan Unfollowgram uygulaması çoklu hesapları da tek bir yerden yönetmenizi sağlıyor. Kullanımı kolay ve ücretsiz bu servisi siz de kullanın.


Unfollowgram İle Kimlerin Takip Etmediğini Görün

Unfollowgram uygulaması Twitter ve Instagram takipçilerinizi yönetebileceğiniz en iyi uygulamalardan birisidir. Sizi kimler takip ediyor, sizi takip etmeyi bırakanlar kimler, siz kimleri takip ediyorsunuz gibi sorulara cevap bulabileceksiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Twitter ve Instagram üzerinde sizi takip eden ve takip etmeyen kullanıcıları Unfollowgram sitesi üzerinde görüyorsunuz. Tek yapmanız gereken Twitter ve Instagram hesabınız ile giriş yapmak ve üst menüden takip edip etmeyenleri kontrol etmek.

Unfollowgram sitesi üzerinden takip etmedikleriniz, sizi takip etmeyenler, takipçileriniz, happy wheels demo takip ettikleriniz gibi seçenekleri göreceksiniz. Sadece görmek ile kalmıyor aynı zamanda sizi takip etmeyenleri kullanıcıları takibi siz de bırakabilir ve dilediğiniz kullanıcıları takip edebilirsiniz.

Birden fazla hesabı olanlar için de harika bir servis. Bütün hesaplarınızı tek tek incelemek zorunda kalmadan tek bir yerden takipçi yönetimini yapabilirsiniz. Hem mobil hemde masaüstünden kullanabildiğiniz bu servis tamamen ücretsiz.

Unfollowgram

Unfollowgram Uygulama Detayları

Lisans: Ücretsiz
Boyut: – MB
Dil: İngilizce
Versiyon: Son Sürüm
İşletim Sistemi: Web tarayıcı
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Twitter ve Instagram Takip Etmeyenleri Bulma Servisi – Unfollowgram”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler