Ücretsiz 2 Boyutlu Hareketli Animasyon Yapma Programı – K-Sketch İndir Download Yükle Bedava

K-Sketch programı ile hareketli animasyonlar hazırlamanız mümkün. Ücretsiz olarak sunulan bu aimasyon programı sayesinde iki boyutlu çizimlerden hareketli animasyonlar oluşturabiliyorsunuz. 2 boyutlu animasyonları oluştururken kolayca çizimler yapıyorsunuz ve bu çizimlere kolay bir şekilde hareket verebiliyorsunuz.


K-Sketch İle 2 Boyutlu Animasyonlar Yapın

K-Sketch programı ile hareketli animasyonlar hazırlamanız mümkün. Ücretsiz olarak sunulan bu aimasyon programı sayesinde iki boyutlu çizimlerden hareketli animasyonlar oluşturabiliyorsunuz.  2 boyutlu animasyonları oluştururken kolayca çizimler yapıyorsunuz ve bu çizimlere kolay bir şekilde hareket verebiliyorsunuz. 

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 4.,3 MB
Dil: İngilizce
Versiyon: 1.0
İşletim Sistemi: Windows Tümü
Sponsorlu Bağlantılar

Animasyon yapmak için karışık programlara gerek duymayacaksınız. Benzer karma karışık programlar nedeniyle bu alanda animasyon oluşturmayı basitleştirecek ve her seviyeden kullanıcıya hitap edebilecek bir yazılıma ihtiyaç duyulmaktaydı. İşte K-Sketch tam da bu ihtiyacı karşılıyor ve bu konuda oldukça başarılı.

K-Sketch

K-Sketch ile animasyon oluşturma işine bir örnek vermek gerekirse; bir rampadan atlayan bir araba çizdiğinizi düşünün. Öncelike kalem ile arabanızı ve rampayı çiziyorsunuz. Sonrasında ise sıra bu arabaya hareket kazandırmaya geliyor. Çizdiğiniz arabanın üzerine tıklayarak arabayı hareket ettirdiğinizde ve rampanın üzerine yönlendirdiğinizde program rampayı algılayaran arabanın rampanın üzerinden uçtuğun bir animasyon oluşturuyor. Dahası bu animasyonu patlama efekti gibi farklı öğelerle zenginleştirebiliyorsunuz. Bunun için animasyonu kare kare yürüterek istediğiniz kareye istediğiniz çizimi ekleyebilmektesiniz.

K-Sketch Video

K-Sketch sunduğu kullanım kolaylığı ile animasyon yaratmayı oldukça eğlenceli hale getirebilen bir yazılım.

Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Ücretsiz 2 Boyutlu Hareketli Animasyon Yapma Programı – K-Sketch İndir Download Yükle Bedava”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler