Ücretsiz 4 Kişilik Okey Oyunu İndir – OkeyNet+ İndir

OkeyNet+ oyunu ile arkadaşlarınız ile internet yada ağ üzerinden okey oynayabilirsiniz. Tek başınıza, 2 kişi ile 3 kişi ile yada 4 kişi ile okey oynamak mümkün. Okey oynarken arkadaşlarınız ile mesajlaşabilir ve eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.


Arkadaşlarınızla Okey Oynayın

OkeyNet+ oyunu bilgisayar üzerinden arkadaşlarınız ile okey oynamanıza yarayan bir oyundur. Bu oyun Okey+ oyununun ağ üzerinde 4 kişiye kadar okey oynamanızı sağlayan versiyonudur. Birden fazla kişi ile okey oynanabildiği için 2 kişiyle okey oynamak, 3 kişiyle okey oynamak ve 4 kişiyle okey oynamak mümkün. Artık okeye dördüncü aramaya gerek yok.

Sponsorlu Bağlantılar

İster tek başınıza isterseniz de ağ üzerinden arkadaşlarınız ile okey oynayabilirsiniz. 2 kişi ile oynadığınız zaman 3. ve 4. kişi bilgisayar tarafından ayarlanıyor. Yani oyunu kaç kişiyle oynarsanız oynayın eksik oyuncuları bilgisayar kendisi dolduruyor. Oyun esnasında oyundan çıkan arkadaşlarınızın yerine de bilgisayar otomatik oyuncu atıyor ve oyun kaldığı yerden devam ediyor.

OkeyNet+ oyunu aynı zamanda arkadaşlarınız ile anında mesajlaşmanızı da sağlıyor. Oyunu Internet ya da lokal ağ üzerinden oynayabilirsiniz.

OkeyNet+

OkeyNet+ Detayları

Lisans:   Ücretsiz
Boyut:   1 MB
Dil:   Türkçe
Versiyon:   2.1
İşletim Sistemi  Windows Tümü
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Ücretsiz 4 Kişilik Okey Oyunu İndir – OkeyNet+ İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler