Ücretsiz Aladdin ve Aladdinin Cini Oyunu – Aladdin 1.0 İndir

Alaaddin oyununu indirin ve kahramanımız Alaaddin ile eğlenceli maceralara çıkın. Alaaddinin cini ile birlikte düşmanlara karşı savaşacaksınız. Silah olarak ya kılış yada elmaları kullanmanız gerekiyor.


Film Kahramanı Aladdin Oyunu

Virgin Interactive tarafından geliştirilen ve Sega tarafından yayınlanan efsanevi Disney filmine dayanan bir oyun. Filmdeki macerasını oyuna taşıyan yapımcı, oldukça eğlenceli bir oyun sunmuş.

Sponsorlu Bağlantılar

Birçok düşmanınız bulunuyor ve iki silahtan biriyle düşmanlarınızı yenebilirsiniz. Düşmanlarınızı savuşturmak için bir kılıç veya elma kullanabilirsiniz. Kılıç, en güçlü silahınız ancak sınırlı bir saldırı yelpazesine sahiptir, elmalar ise daha az güce sahip olmakla birlikte kılıçtan daha geniş bir yelpazeye sahiptir.Silahlarınızı kullanırken dikkatli olun çünkü elma stoklarınız da sınırlıdır, bu nedenle akıllıca kullanmanız gerekecektir.

Daha güçlü bir silah kullanıp kullanmayacağınıza karar vermelisiniz, ya da daha az bir silah kullanarak düşmanlarınızı ortadan kaldırmak için daha uzun süre gerekiyor.

Aladdin Oyunu Detayları

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 1.7 MB
Dil: Ingilizce
İşletim Sistemi: Windows (Tümü)
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Ücretsiz Aladdin ve Aladdinin Cini Oyunu – Aladdin 1.0 İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler