Ücretsiz Bilgisayar Temizleme Programı – Pegasun PC Cleaner İndir

Bilgisayarınızı temizleyerek hızlandırmak ve depolama alanınızda yer açmak için Pegasun PC Cleaner kullanın. Tarayıcı temizliği ve sistem temizliğini derinlemesine yapar ve gizliliğinizi ihlal eden her şeyi temizler.


PC Temizlemek İçin Ücretsiz Araç

Pegasun PC Cleaner programı ücretsiz olarak sunulan harika bir bilgisayar temizleme programıdır. Daha önce Synei PC Cleaner ismi ile sunulan program daha da geliştirilip isim değiştirerek Pegasun PC Cleaner şeklinde kullanıcılara sunulmuş durumda.

Sponsorlu Bağlantılar

Disk alanınızı tüketen, bilgisayarınızı yavaşlatan, gizliliğinizi tehlikeye atan ve depolama alanınızda biriken çok sayıda geçici / önemsiz dosyaları bulunmaktadır. Pegasun PC Cleaner sayesinde bütün bu sorunlar ortadan kalkacak.

Üçüncü taraf uygulamalar, tarayıcılar, sistem kalıntıları ve diğer programlar tarafından geride bırakılan tüm önemsiz dosyaları kaldırarak bilgisayarınızı iyice temizler ve optimize eder. Depolama alanınızdan yer kazanmanızı ve bilgisayarınızın daha hızlı olmasını sağlar.

Pegasun PC Cleaner programı izleme çerezleri gibi casus yazılım benzeri dosyalardan bilgisayarınızı temizleyerek gizliliğinizi korur. Ayrıca program ile tam olarak ne temizlemek istediğinizi ve neyi istemediğinizi seçme şansına da sahipsiniz.

Pegasun PC Cleaner Özellikleri

Temizlik: Tarayıcılar, üçüncü parti uygulamalar ve sistem uygulamalarına kadar 2200’den fazla uygulamayı temizler.

Gizlilik Koruyucu: Çerezleri izleme, çevrimiçi etkinlikler, ziyaret edilen sayfalar ve internet geçmişi gibi tüm hassas bilgileri temizleyerek bilgisayarınızı çevrimiçi gizlilik tehdidine karşı korur.

Derin Temizlik: Geçici kısayollar, çift dosyalar, boş dosyalar gibi önemsiz / sorunlu dosyaları bulur ve bilgisayarı derinlemesine tarar.

Gelişmiş Mod Temizleme: Gelişmiş kullanıcılar için dahili gelişmiş mod temizleme özelliği ile en ince ayrıntıya kadar temizlik yapın.

%100 ücretsiz olan bu program aynı zamanda taşınabilirdir. Dilediğiniz yere USB sürücünüzde götürebilir ve kullanabilirsiniz.

Pegasun PC Cleaner Detayları

Lisans:   Ücretsiz
Boyut:   6,6 MB
Dil:   İngilizce
Versiyon:   Son Sürüm
İşletim Sistemi   Windows XP, 7, 8.1, 10 (32/64 Bits)
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Ücretsiz Bilgisayar Temizleme Programı – Pegasun PC Cleaner İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler