Ücretsiz Deep Freeze Engelleme ve Kaldırma Programı İndir – Deep Unfreezer İndir Download Yükle Bedava

Bilindiği gibi Deep Freeze programı yüklü olan bilgisayarlar yeniden başladıklarından bilgisayarı programın kurulu olduğu ilk ana geri götürürler ve bilgisayara yüklediğiniz bütün her şey ve verileriniz silinir. Deep Unfreezer programı ise Deep Freeze yüklü bilgisayarda verilerinizin korunmasını sağlayarak Deep Freeze’in çalışmasını engelleyebiliyor veya kaldırmanızı sağlıyor.


Deep Unfreezer İle Deep Freeze Programını Kolayca Kaldırın

Deep Freeze programı her ne kadar bilgisayarınızı zararlı yazılımlara ve kişilere karşı korumuş olsa da kullanmaktan vazgeçtiğiniz durumlarda başınıza bela olabiliyor. Deep Freeze programının şifresini unuttuğunuz zamanlarda ise formattan başka çareniz kalmıyordu. Ancak Deep Unfreezer bütün bu sorunları ortadan kaldırıyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Deep Unfreezer programı ile bilgisayara format atma derdinden kurtuluyor ve bütün bilgilerinizi koruyarak Deep Freeze programını kaldırabiliyorsunuz. Üstelik Deep Freeze programının şifresini dahi unutsanız Deep Unfreezer sayesinde bu programı kaldırabilirsiniz.

Deep Unfreezer Kullanımı

Tek yapmanız gereken Deep Unfreezer programını çalıştırdıktan sonra aşağıdaki pencerede de gördüğünüz üzere “Boot Thawed on next” seçeneğini işaretleyip “Save Status” diyerek kaydetmektir. Ardından bilgisayarı yeniden başlatmaktır.

Deep Unfreezer

Deep Unfreezer Program Detayları

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 156 KB
Dil: İngilizce
Versiyon: 1.2
İşletim Sistemi: Win8/Win7/Vista/WinXP

 

Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Ücretsiz Deep Freeze Engelleme ve Kaldırma Programı İndir – Deep Unfreezer İndir Download Yükle Bedava”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler