Ücretsiz Dosya Şifreleme Programı – Protected Folder İndir

Klasör şifreleme programı arıyorsanız Protected Folder programını ücretsiz indirin. Belirlediğiniz bir şifre ile dosyalarınızı kilitleyebilir ve koruma altına alabilirsiniz. Protected Folder programı ile ofis belgelerini, fotoğrafları, videoları ve diğer belgeleri şifreleyebilirsiniz.


Parola Korumalı Klasör Programı

Protected Folder programı ile hiçbir gizlilik endişesi yaşamanıza gerek kalmayacak. Protected Folder programı ile önemli ve kişisel dosyalarınızı şifreli bir şekilde koruyabileceksiniz. Bilgisayarınızı kullanabilecek diğer kişilerden veya iş yerinde ağ üzerinden erişilmelere karlı korumak için parola yardımıyla klasörlerinizi şifreleyin.

Sponsorlu Bağlantılar

Protected Folder programı önemli verilerinizi kilitlemeye devam eder. Bilgisayarınız kötü niyetli saldırılarla tehdit edilse bile, belirlediğiniz şifreyi girerek kilidini açmadan dosyalarınız çalınamaz ve güvende tutulur.

Protected Folder yönetimi kolaydır. Tek bir şifreyle, önemli ofis belgelerini, fotoğrafları, videoları ve diğer öğeleri istediğiniz formda ve miktarda aynı anda kilitleyebilir veya kilidini açabilirsiniz.

iobit Protected Folder

Protected Folder Detayları

Lisans:   Ücretsiz
Boyut:   2,9 MB
Dil:   Türkçe
Versiyon:   1.2.0
İşletim Sistemi  Windows Tümü
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Ücretsiz Dosya Şifreleme Programı – Protected Folder İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler