Ücretsiz DVD Kopyalama ve Yedekleme Programı – DVD Shrink İndir

DVDShrink programı yedek DVD diskleri oluşturmanızı sağlar. Herhangi bir DVD video diskinin bir yedek kopyasını oluşturmak istiyorsanız bu programı kullanabilirsiniz. DVD yazma yazılımları ile uyumlu bir şekilde çalışan bu program, aynı zamanda şifre korumalı DVD’leri de kopyalar.


DVD Shrink İle DVD Arşivinizi Oluşturun

DVD Shrink programı DVD yedekleri almanızı sağlayan harika bir programdır. DVD Shrink ile herhangi bir DVD video diskinin bir yedek kopyasını yapmak için, seçtiğiniz DVD yazma yazılımı ile birlikte bu DVD Shrink programını kullanabilirsiniz. DVD Shrink programı aynı zaman Nero programını da desteklemektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

Eğer Nero programını son sürümünü kullanıyorsanız merak etmeyin DVDShrink da destekliyor ve yedek DVD yazdırabilirsiniz. DVD kopyalarını yapmak istediğiniz genellikle şifre engelli ile karşılaşırsınız ancak DVD Shrink programı dahili şifre çözme algoritmaları sayesinde bu sorunun da üstesinden gelmektedir. Yani şifre korumalı DVD disklerinde kopyasını oluşturabilir ve yedekleyebilirsiniz. Ayrıca bu programın kendi sıkıştırma algoritması sayesinde orjinal DVD’den daha düşük boyutlarda yedekler de oluşturabilirsiniz.

dvd-shrink

DVD Shrink Detayları

Lisans:  Ücretsiz
Boyut:   1 MB
Dil:   Türkçe
Versiyon:   Son Sürüm
İşletim Sistem  Windows 10/8/7/XP/Vista
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Ücretsiz DVD Kopyalama ve Yedekleme Programı – DVD Shrink İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler