Ücretsiz E-Posta Gönderme Alma Programı – IncrediMail Bedava İndir

E-posta yönetimi programı arayanlar için IncrediMail ücretsiz bir alternatiftir. Eğlenceli bir e-posta servisi olan IncrediMail ile animasyonlu e-postalar gönderebilir, arka planlar ile süsleyebilir, komik ifadeler kullanabilir ve e-kartlar gönderebilirsiniz.


IncrediMail İle Tüm E-Postalar Bir Yerde

IncrediMail programı bir tür e-posta yönetme programıdır. IncrediMail ile tüm e-posta işlemlerini, e-postaları ve bütün iletişim bilgilerinizi yönetebilirsiniz. Eğlenceli bir e-posta servisi olan IncrediMail, aynı zamanda tamamen ücretsizdir.

Sponsorlu Bağlantılar

IncrediMail ile 1000’den fazla ifadeye sahip oluyorsunuz. Bu ifade ve animasyonları e-postalarınıza ekleyebiliyorsunuz. Ayrıca e-postalarınızda animasyonlu 3D efektler kullanabiliyorsunuz.

Gelen e-postaların kimden geldiğini anlamak için özel hareketli karakterlerle atayın. Ve Gmail, Outlook ve Yahoo gibi hizmetlerden gelen bütün e-postaları IncrediMail üzerinden alın.

IncrediMail aynı zamanda ücretli sürümünde gizliliğinize de önem vermektedir. Online olarak  web siteleri etkinliğinizi takip edemez. Çevrimiçi reklamların sizi takip etmesini durdurur ve internet geçmişinizi otomatik olarak kaldırır.

Özelleştirmeler yapmanıza da izin veren bu program size yüzlerde arka plan seçeneği de sunuyor. Özel günler için kullanabileceğiniz büyük bir e-kart koleksiyonu da bulunuyor.

Sonuç olarak standart e-posta servislerinden sıkıldıysanız, eğlenceli ve animasyonlu bir e-posta servisi arıyorsanız IncrediMail programını indirin.

IncrediMail Program Detayları

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 12.5 MB
Dil: İngilizce
İşletim Sistemi: Windows XP ve üzeri
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Ücretsiz E-Posta Gönderme Alma Programı – IncrediMail Bedava İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler