Ücretsiz Fotoğraf Format Dönüştürme ve Düzenleme Programı İndir – Pixillion Image Converter İndir Download Yükle Bedava

Pixillion Image Converter programı ile jpeg, jpg, png, gif, bmp, ico, psd ve daha bir çok resim formatını dönüştürebilirsiniz. Ayrıca yine bu program ile fotoğraflarıınızı döndürme, yeniden boyutlandırma ve dijital fotoğrafları sıkıştırma gibi işlemlere tabi tutabilirsiniz. Ve yine kolayca resimlere başlıklar veya filigran eklemek mümkün.


Pixillion Image Converter İle Format Resim Formatlarını Dönüştürün

Pixillion Image Converter programı ile jpeg, jpg, png, gif, bmp, ico, psd ve daha bir çok resim formatını dönüştürebilirsiniz. Ayrıca yine bu program ile fotoğraflarıınızı döndürme, yeniden boyutlandırma ve dijital fotoğrafları sıkıştırma gibi işlemlere tabi tutabilirsiniz. Ve yine kolayca resimlere başlıklar veya filigran eklemek mümkün. 

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 0,5 MB
Dil: Türkçe
İşletim Sistemi: Win8/Win7/Vista/WinXP
Sponsorlu Bağlantılar

Pixillion Image Converter programı ile jpeg, jpg, png, gif, bmp, ico, psd, tga, pcx, tif, ras, ppm, çiğ, jp2, PGF, raf, PTX ve daha birçok resim formatlarını dönüştürmeniz mümkün.

Fotoğraf ve resimlerinizi kolaylıkla düzenlemek ve formatlarını değiştirmek istiyorsanız, bu ücretsiz programı deneyebilirsiniz. Pixillion Free JPEG Converter‘ın aralarında JPEG, PNG, TIFF, PDF, PSD, GIF, BMP gibi popüler formatların da bulunduğu 16 formata destek verdiğini belirtelim.

İsterseniz, premium sürüme geçerek daha fazla format ve daha fazla seçeneğe de sahip olabiliyorsunuz. Fotoğraf ve resimlerinize filigran(dikkatli bakıldığında anlaşılan silik yazı) da ekleyebilirsiniz mesela.

Pixillion Image Converter

Pixillion Image Converter Özellikleri

  • En uygun format seçmenize yardımcı olur
  • Birçok resim dosyası formatı desteği
  • Basit kullanıcı arayüzü
  • Önizleme özelliği
  • Slideshow programı ile bütünleşebilme özelliği
  • Resim boyutlandırabilme
  • Hızlı ve pratik işlem yapabilme
  • Tamamen ücretsiz

Programın desteklediği formatlar:gif, jpg, pdf, png, bmp, psd, tga, pcx, tiff, jp2, pgf, raf, crw, cr2, kdc, dcr, mrw, nef, orf, dng, ptx, pef, arw, srf, x3f, erf, mef, mos, raw, r3d.

Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Ücretsiz Fotoğraf Format Dönüştürme ve Düzenleme Programı İndir – Pixillion Image Converter İndir Download Yükle Bedava”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler