Ücretsiz Gizli Yıldızlı Şifreleri Gösteren Program – Asterisk Password Spy İndir

Yıldızlı şifreleri gösteren bir program arıyorsanız Asterisk Password Spy programını indirin. Eğer hesaplarınıza ait şifrelerinizi unuttuysanız ve bu şifreleri şifre çözücü bir program ile tekrar görüntülemek istiyorsanız Asterisk Password Spy programını ücretsiz indirin.


Bütün Şifreleri Gösteren Şifre Çözücü

Yıldız şeklinde (*****) simgeler ile gösterilen gizli şifreleri görüntülemek için Asterisk Password Spy programını kullanın. Bu şifre çözücü programı indirerek gizlenen şifreleri ortaya çıkarabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Windows tabanlı uygulamalar ve programlar tarafından kaydedilmiş olan şifreleri unutmuş olan her kullanıcı bu programı kullanarak şifrelerini kurtarabilirler.

Programın arabirimi, gezinmek için basit bir düzende temiz bir pencere ile gelir. Asterisk Password Spy programı ile işlem kimliği ve adı, sınıf adı ve şifre alanı durumu gibi ilgili şifrenin birkaç ayrıntısını görebilirsiniz. Tek yapmanız gereken programdaki arama simgesine tıkladıktan sonra ekran görüntüsünde de göreceğiniz gibi programın şifre alanına gelip büyüteç simgesini görünce tıklamanız yeterli.

Daha fazla analiz için bu listeyi harici bir dosyaya (HTML veya XML formatında) dışa aktarmak da mümkündür. Asterisk Password Spy, çok düşük miktarda işlemci ve sistem belleğinde çalışır, bu nedenle bilgisayarın genel performansına yük olmaz. Asterisk Password Spy, acemi kullanıcılar tarafından bile sorunsuz bir şekilde kullanılabilir.

Asterisk Password Spy

Asterisk Password Spy Detayları

Lisans:   Ücretsiz
Boyut:   3,8 MB
Dil:   İngilizce
Versiyon:   Son Sürüm
İşletim Sistemi   Windows XP ve üzeri
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Ücretsiz Gizli Yıldızlı Şifreleri Gösteren Program – Asterisk Password Spy İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler