Ücretsiz Hızlı Dosya Kopyalama ve Dosya Taşıma Programı İndir – TeraCopy İndir Download Yükle Bedava

TeraCopy programı sayesinde çok hızlı bir şekilde bilgisayarınızda dosya kopyalayabilir ve taşıma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Bilgisayarın kendi dosya kopyalama ve taşıma hızı sizi tatmin etmiyorsa ve bu işlemi daha hızlı yapmak istiyorsanız TeraCopy programını kullanabilirsiniz.


TeraCopy İle Dosyalarınızı Hızlı Kopyalayın

TeraCopy programı sayesinde çok hızlı bir şekilde bilgisayarınızda dosya kopyalayabilir ve taşıma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Bilgisayarın kendi dosya kopyalama ve taşıma hızı sizi tatmin etmiyorsa ve bu işlemi daha hızlı yapmak istiyorsanız TeraCopy programını kullanabilirsiniz. 

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 2,8 MB
Dil: İngilizce
İşletim Sistemi: Win7/Vista/WinXP/Win2000
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarımızda bulunan dosyaları bir yerden bir yerlere taşımak her zaman problem olmuştur. Özellikle yüksek boyutlu dosyaların taşımaişlemi çok uzun zamanlar alıyor. Böyle durumlarda zamandan kazanmak için yardımcı yazılımlar da yok değil.

TeraCopy de dosya bilgisayarımızda bulunan dosyaları kopyalarken veya bir yere taşırken bu işlemin uzun sürmemesi için var. TeraCopy ile birlikte dosyaları daha hızlı kopyalayabilir, dosya transferlerini duraklatıpve devam ettirebilir ve hata geri dönüşümü yapabilirsiniz.

TeraCopy

TeraCopy Özellikleri

  • Dosyaları daha hızlı kopyalayın. TeraCopy dinamik olarak ayarlanmış tamponlar kullanarak araştırma zamanını düşürüyor. Böylece iki fiziksel sabit disk arasındaki dosya transferi hızlanmış oluyor.
  • Dosya transferlerini duraklatma ve devam ettirme. Kopyalama işlemlerini dilediğiniz zaman tek bir tuklama ile durdurabilir ve sistem kaynaklarını boşaltarak daha sonra dosya transferine kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.
  • Hata geri dönüşümü. Herhangi bir kopyalama hatasına karşılık TeraCopy dosyaları birçok kez dener ve halledilemeyecek bir sorunla karşılaştığında hatalı dosyayı atlayarak tüm transfer işleminin bozulmasını engeller
  • İnteraktif dosya listesi. TeraCopy başarısız dosya transferlerini size gösterir ve problemi çözmeniz için gerekli imkanı sağlar. Ayrıca bozuk dosyaları tekrar kopyalayabilme olanağı tanır.
  • Entegrasyon ve Unicode desteği. TeraCopy Windows Gezgini içerisindeki kopyalama ve taşı fonksiyonları ile yer değiştirebilir ve normal işlemleri bile onun üzerinden yapmanızı sağlayabilir. Ayrıca tam Unicode desteği sağlar.
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Ücretsiz Hızlı Dosya Kopyalama ve Dosya Taşıma Programı İndir – TeraCopy İndir Download Yükle Bedava”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler