Ücretsiz İngilizce Kelime ve Cümle Çeviri Programı – Dictionary .NET İndir

Dictionary .NET programı küçük ve akıllı çok dilli bir sözlük programıdır. Google, Bing ve Yandex çevirilerini bir arada sunan program en doğru çevirileri en hızlı bir şekilde sunmaktadır. Çevirdiğiniz dili otomatik olarak algılar ve kısayol tuşlarını destekler.


Hızlı Dil Çevirileri Yapın

Hepimiz zaman zaman yabancı bir dilde bir kelimenin veya cümlenin anlamını öğrenme gereği duyarız. İşte bu hızlı çeviri işlemleri için Dictionary.NET harika bir program olarak karşımıza çıkıyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Dictionary.NET, olası tüm kombinasyonlarda 100’den fazla farklı dilde anında çeviri yapmanız için Google Translator teknolojisini kullanmaktadır. Bu yüzden çeviri işlemlerinden sorun yaşamazsınız. Ayrıca bu program, dilleri otomatik olarak algılar.

Dictionary.NET kurulum gerektirmez ve arka planda fark edilmeden çalışır. Bir klavye kısayolunu, fare kombinasyonunu kullanarak veya Sistem Tepsisindeki programın simgesinden açabilir ve sonra çevirmek istediğiniz kelimeyi veya cümleleri girebilirsiniz. Başka bir seçenek ise belirli bir kelimeyi veya cümleyi seçmek ve önceden yüklenmiş çeviri ile Dictionary.NET’i getirmek için önceden tanımlanmış klavye kısayolunu veya fare kombinasyonunu kullanabilirsiniz.

Profesyonel çevirilere ihtiyaç duymadığınız sürece, Dictionary.NET hızlı sözlük taramaları için mükemmel bir şekilde çalışır. Belirli bir kelimeyi veya cümleyi hızla çevirmeniz gerekiyor ise Dictionary.NET işinizi fazlasıyla göreceksiniz.

Dictionary .NET Detayları

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 507 KB
Dil: Türkçe
İşletim Sistemi: Windows (Tümü)
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Ücretsiz İngilizce Kelime ve Cümle Çeviri Programı – Dictionary .NET İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler