Ücretsiz İnternetten Ofis Uygulamalarını Kullanma – Office Online İndir Yükle

Office Online sayesinde ücretsiz bir şekilde Word, Excel ve PowerPoint uygulamaları kullanabilirsiniz. Web tarayıcınız üzerinden çevrimiçi bir şekilde kullanacağınız bu ofis uygulamaları sayesinde metin belgeleri, elektronik tablolar ve sunumlar üzerinde çalışabilirsiniz.


Ofis Uygulamalarını Online Kullanın

Office Online sayesinde web tarayıcınızda Ofis uygulamalarını kullanma imkanı buluyorsunuz. Office Online Microsoft tarafından kullanıcılara ücretsiz olarak Ofis uygulamalarının sunulduğu bir pakettir. Masaüstü versiyonu kadar olmasa yine de çevrimiçi belgeleri yönetmek için çok kullanışlı bir araçtır.

Sponsorlu Bağlantılar

Office Online uygulaması sayesinde Word, Excel ve PowerPoint uygulamalarını kullanabiliyorsunuz. Bu sayede Office ile metin belgeleri, elektronik tablolar ve sunumlar üzerinde çalışmak mümkün olacak. Temel ihtiyaçlarınızı karşılayacak seviyede araçlar sunuluyor ve belgelerinize internet olduğu her yerden erişme ve bu  belgeler üzerinde çalışma imkanı sunuluyor.

Office Online oluşturduğunuz belgeleri dilerseniz bilgisayarınıza indirebilir yada indirme bağlantısını arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz. 25 GB ücretsiz SkyDrive alanınız olduğunu da unutmayın.

Sonuç olarak Office Online metin belgesi, hesap tablosu ve sunum düzenleme için mükemmel bir araçtır.

office online

Office Online Detayları

Lisans: Ücretsiz
Boyut: – MB
Dil: Türkçe
Versiyon: Son Sürüm
İşletim Sistemi: Windows Tümü
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Ücretsiz İnternetten Ofis Uygulamalarını Kullanma – Office Online İndir Yükle”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler