Ücretsiz İnternetten Oyun Kurma Programı – Steam install

Steam oyun platformu internetten oyun indirme, oyun oynama ve kurulum yapma programıdır. Steam üzerinden binlerce oyunu satın alabilir, ücretsiz oyun indirebilir ve oyunları internet üzerinden oynayabilirsiniz.


Steam Oyun Platformu

Valve tarafından geliştirilen Steam oyun platformu sayesinde bir çok oyunu internet üzerinden oynayabiliyorsunuz. Steam oyun platformu internet üzerinden aktif bir şekilde kullanılıyor ve internet bağlantısı olmayan kullanıcılar Steam yükleseler dahi oyun indirip oynayamazlar.

Sponsorlu Bağlantılar

Steam indirdikten sonra platforma üye olmanız gerekmektedir. Ücretsiz bir şekilde üye oluyorsunuz ve platform üzerinde yer alan binlerce oyunu indirebiliyorsunuz. Paralı oyunları satın alarak, parasız oyunları ise ücretsiz indirerek oynayabilirsiniz.

Steam üzerinden oyunların dijital sürümlerini bilgisayara indirip lisanslamış oluyorsunuz. Satın aldığınız bütün oyunlar lisanslı oyunlardır. Steam oyun platformunun en güzel yanlarından birisi de dünya genelinde milyonlarca oyuncu ile online etkilişime geçip multiplayer oyunları oynayabiliyorsunuz.

Steam install Detayları

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 630 KB
Dil: İngilizce
İşletim Sistemi: Windows Tümü
Sponsorlu Bağlantılar

One thought on “Ücretsiz İnternetten Oyun Kurma Programı – Steam install”

  1. HARUN dedi ki:

    BU OYUN SİZLER İÇİN YAPILMIŞTIR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler