Ücretsiz Malware Temizleme Programı – IObit Malware Fighter Free İndir

IObit Malware Fighter Free programı 100 milyondan fazla zararlı yazılımı algılar ve gizliliğinizi tehdit eden bu malware yazılımları anında temizler. Gerçek zamanlı koruma sağlayan bu ücretsiz malware programı sayesinde internette daha güvenli sörf yapabilirsiniz. Artık kimlik bilgileriniz tehdit altında olmayacak.


Bedava Zararlı Yazılımları Temizleme Programı

Geliştirilmiş Çift Anti-Malware ve Anti-Virüs Koruması

Sponsorlu Bağlantılar

Kötü niyetli ve kötü amaçlı yazılımlar, bilgisayarınıza sızmak, kişisel verileri çalmak ve bilgisayarı yavaşlatmak ve kararsız yapmaya çalışır. IObit Malware Fighter ise Bitdefender anti-virüs motoru ve anti-malware motoru sayesinde 10 kat daha veritabanını genişlettiği için daha güvenli bir internet deneyimi sunuyor. Bu ikili koruma derinden tarama ve spyware gibi 100 milyondan fazla gizli yazılımı kaldırabilirsiniz. Ayrıca adware, trojan, keylogger, bot, worm ve diğer saldırıdan zararlılara karşı PC’nizi korumuş olursunuz.

Anti-izleme – Tarayıcı Koruması

Kötü amaçlı web siteleri ve eklentileri kolayca sizin izniniz olmadan, farklı bir web tarayıcınızın ana sayfası ve varsayılan arama sağlayıcısı değiştirebilir. IObit Malware Fighter gelişmiş anti-izleme tarayıcı koruması etkin olarak size daha iyi ve daha güvenli bir çevrimiçi deneyim sağlar. Chrome, IE, Firefox ve Edge dahil olmak üzere büyük tarayıcılar üzerinde anasayfa değiştirmesini önler ve varsayılan arama motoru değişikliğini önleyebilir.

Gerçek zamanlı ve Proaktif Gizlilik Koruması

IObit Malware Fighter kötü amaçlı yazılımları engellemek için, gerçek zamanlı gizlilik koruması sunar. Geliştirilmiş koruma, otomatik olarak tüm tehditlere karşı önlem alır, hesaplarınız içim her türlü gizliliği sağlar ve şifrenizi korumak için kötü niyetli izleme verilerini siler.

Hızlı ve Kolay Kullanım

IObit Malware Fighter tüm ana antivirüs ürünleri ile tam uyumlu ve en üst güvenliği PC’nize sağlamak için antivirüs ürünlerine yardımcı olabilir. Buna ek olarak, önbellek tarama mekanizması ile yumuşak bir bilgisayar deneyimi için tarama hızını artırır ve kaynak kullanımını en aza indirir.

IObit Malware Fighter Free

 

IObit Malware Fighter Free Detayları

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 41,7 MB
Dil: Türkçe
Versiyon:  4.2.0
İşletim Sistemi: Windows XP/Vista/7/8/8.1/10
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Ücretsiz Malware Temizleme Programı – IObit Malware Fighter Free İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler