Ücretsiz Masaüstü Arkaplan Duvar Kağıdı Değiştirme Programı İndir – Wallpaper Switcher İndir Download Yükle Bedava

Ücretsiz olarak kullanabileceğiniz Wallpaper Switcher isimli bu program, Windows’un kendi arka plan değiştiricisinden daha kullanışlı ve daha gelişmiş özelliklere sahip. Bilgisayarınızın arkaplan resimlerini değiştirebileceğiniz bu program oldukça kullanışlı.


Wallpaper Switcher 1.3.0.0

Ücretsiz olarak kullanabileceğiniz Wallpaper Switcher isimli bu program, Windows’un kendi arka plan değiştiricisinden daha kullanışlı ve daha gelişmiş özelliklere sahip. Bilgisayarınızın arkaplan resimlerini değiştirebileceğiniz bu program oldukça kullanışlı. 

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 2,6 MB
Dil: İngilizce
İşletim Sistemi: Win8/Win7/Vista/WinXP/win8.1
Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz olarak sunulması ve aynı zamanda hemen kolayca ayarlayabilir arayüzü sayesinde bu işlem için çok detaylı olmayan bir program arayan ancak Windows’un kendi aracını yetersiz bulan kullanıcıları kendisine çekecektir.

Duvar kağıdınızı sadece iki tıklama değiştirebilmenizi sağlayan program, aynı zamanda kendi içerisinde favorilersekmesine de sahip ve böylece tekrar ve tekrar arkaplan resimlerinin dosyalarını aramanıza gerek bırakmıyor. Kendi arayüzünden önceden kullandığınız favori resimlerinizi hemen görebilir ve yeniden masaüstü arkaplan resminiz yapabilirsiniz.

Wallpaper Switcher

Hem arkaplan resimlerini hem de renkleri ve temaları yükleyebilen program sayesinde bilgisayarınızın görünümünü değiştirmek oldukça hızlı oluyor. Windows’un orijinal temalarının yanında uygulama ile birlikte gelen kullanışlı yeni temalar da var ve pek çok kullanıcı bu temaları beğenecek.

Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Ücretsiz Masaüstü Arkaplan Duvar Kağıdı Değiştirme Programı İndir – Wallpaper Switcher İndir Download Yükle Bedava”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler