Ücretsiz Masaüstü Dil Çeviri Programı İndir – Google Translate Desktop İndir

En popüler dil çevirisi sevisi Google Translate artık bilgisayarınızın masaüstünde. İnternet üzerinden ve mobil cihazlar üzerinde en doğru çevirilere ulaştığımız Google Translate hizmeti şimdi de Google Translate Desktop programı ile PC masaüstüne geliyor. 


Google Translate Desktop İle Dil Çevirisi Masaüstünde

Google Desktop Translate programı, Google Translate altyapısını kullanan ücretsiz taşınabilir bir programdır. 58 dile kadar çeviri yapabilen bu program doğrudan TXT dosyasını da çevirmenize imkan tanıyıp, bu çevirileri doğrudan çıktı olarak almanızı sağlıyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Google Translate çeşitli diller arasında metin çeviri yapmanın yanı sıra kelimelerin telaffuzlarını da yapar. Bu teleffuzları dinlemenizi de sağlar. 34 farklı dilde kelime telaffuzu yapar.

Programın sunduğu çeşitli temalardan seçim yaparak özelleştirilebilir ve font stili ve sayı, renk ve efektlerini de değiştirebilirsiniz.

Bir metin kopyaladığınız zamanda program giriş dilini otomatik olarak algılayabilir. Ayrıca önceden belirlenmiş bir listeden bir dil seçmenize izin veren yerleşik bir arama motoruna sahiptir.

Bu programı  en kullanışlı özelliği panodaki izleme yeteneğidir. Yani Google Translate Desktop, bir pencerede metin yada URL kopyaladığınız zamanda doğrudan programın ana penceresine yapıştırılır ve çevrilir.

Çevirdiğiniz tetni kolayca içe ve dışa aktarabilirsiniz. Yani çevirilerinizi yazdırabilirsiniz. Ayrıca, URL’leri girmek için özel bir iletişim kutusu sunar. Yeni bir bağlantı eklemenizden hemen sonra uygulama, web sayfasının tamamını dilediğiniz dile tercüme eder.

Google Translate Desktop Detayları

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 334 KB
Dil:  İngilizce
Versiyon: 2.1.92
İşletim Sistemi: Win8/Win7/Vista/WinXP
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Ücretsiz Masaüstü Dil Çeviri Programı İndir – Google Translate Desktop İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler