Ücretsiz Masaüstü Hatırlatma ve Alarmlı Saat Programı – My Alarm Clock İndir Download Yükle Bedava

Önemli işlerinizi, toplantılarını ve diğer etkinlikleri sizler için hatırlatan bir program arıyorsanız My Alarm Clock programını kullanabilirsiniz. İstediğiniz tarih ve saatte size hatırlatma yapan bu program alarm çalarak sizi uyarıyor. Ücretsiz olarak indirip bu alarmlı saat uygulamasını kullanabilirsiniz.


Bedava alarm programı

Önemli işlerinizi, toplantılarını ve diğer etkinlikleri sizler için hatırlatan bir program arıyorsanız My Alarm Clock programını kullanabilirsiniz. İstediğiniz tarih ve saatte size hatırlatma yapan bu program alarm çalarak sizi uyarıyor. Ücretsiz olarak indirip bu alarmlı saat uygulamasını kullanabilirsiniz.

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 1.53 MB
Dil: İngilizce
İşletim Sistemi: Win8/Win7/Vista/WinXP

My Alarm Clock indir, My Alarm Clock download, masaüstü alarm programı gezginler, hatırlatıcı indir, hatırlatma programı

Sponsorlu Bağlantılar

Kullanıcıların minimum efor sarfederek kendi alarmlarını oluşturmalarına olanak sağlayan basit uygulama oldukça sade ve şık bir arayüze sahiptir. Bu nedenle kullanımı oldukça kolaydır ve her seviyeden bilgisayar kullanıcısı tarafından rahatlıkla kullanılabilir.

My Alarm Clock

Alarmın çalmasını istediğiniz günü ve saati belirledikten sonra isterseniz, alarmla birlikte gösterilmesini istediğiniz notur girebilir ve hatta alarm için çalmasını istediğiniz sesi bilgisayarınız üzerinden seçebilirsiniz.

Sistem kaynaklarını oldukça düşük seviyelerde kullanan program, herhangi bir şekilde sisteminizi yormayacak veya zorlamayacaktır.

Sadece sizi uyarması için alarm kurabileceğiniz ücretsiz bir yazılıma ihtiyaç duyuyorsanız My Alarm Clock’udeneyebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Ücretsiz Masaüstü Hatırlatma ve Alarmlı Saat Programı – My Alarm Clock İndir Download Yükle Bedava”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler