Ücretsiz MP3 Kesme Programı – MP3 Cutter Plus İndir

MP3 Cutter Plus programı bedava bir müzik kesme programıdır. MP3 parçaları orjinal kalitede yeniden kesmenizi sağlar. Özellikle zil sesi yapmak için bu ücretsiz MP3 kesici programı kullanabilirsiniz.


Müzikleri İstediğiniz Gibi Kesin Parçalayın

MP3 şarkılarınızı kesmenizi sağlayan MP3 Cutter Plus programını ücretsiz olarak indirip kullanabiliyorsunuz. MP3 kesici programını kullanmak çok kolaydır. Müzik parçalarınızı keserken ses kalitesinden de ödün vermiyor.

Sponsorlu Bağlantılar

MP3 Cutter Plus ile MP3 parçalarını kestiğinizde orjinal ses kalitesinde hiçbir bozulma olmaz. Aynı ses kalitesinde kestiğiniz parçaları da dinleyebilirsiniz. Özellikle zil sesi yapmak için keseceğiniz MP3’leri bu program ile kolaylıkla kesebilirsiniz.

MP3 Cutter Plus Kullanımı

MP3 Cutter Plus programını kullanmak için MP3 şarkıyı seçin ve ekrandaki kaydırıcıyı kullanarak başlangıç ve bitiş noktalarını seçin. İlk olarak kaydırıcıyı başlangıç noktasına getirin ve Mark Start butonuna tıklayın. Daha sonra kaydırıcıyı bitiş noktasına getirin ve Mark End butonuna tıklayın. Böylece başlangıç ve bitik noktaları belirlendi. Zaten başlangıç ve bitiş zamanları da bu butonların altında görülecek. Daha sonra Select Play diyerek seçtiğiniz kısmı kesmeden önce dinleyebilirsiniz. Son olarak Save diyerek bilgisayara kaydedin.

MP3 Cutter Plus Detayları

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 1,97  MB
Dil: İngilizce
Versiyon: Son Sürüm
İşletim Sistemi:  Windows Tüm Sürümler
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Ücretsiz MP3 Kesme Programı – MP3 Cutter Plus İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler