Ücretsiz MP3 Mix Yapma DJ Programı – VirtualDJ İndir

DJ’ler için hazırlanan VirtualDJ programı 20 yıllık deneyim ile en iyi DJ programı olarak karşımıza çıkıyor. Dünya çapında profesyonel DJ’ler tarafından da kullanılan VirtualDJ, ses, video ve kareoke desteği ile en iyi mixleri yapmanızı sağlıyor. Son teknoloji çözümler, en iyi efektler ve yaratıcılığınızı kullanarak en iyi mp3 mixlerini yapın.


DJ Olmak İçin VirtualDJ Yeter

DJ olmak istiyorsanız VirtualDJ tam size göre. DJ yeteneklerinizi sergileyeceğiniz en iyi programlardan birisi olan VirtualDJ programı ücretsiz olarak indirebiliyorsunuz. VirtualDJ ile MP3 şarkılarınızı dilediğiniz gibi mixleyebiliyor ve kendi müziklerini yapabiliyorsunuz.

Sponsorlu Bağlantılar

En ünlü DJ’ler tarafından da kullanılan VirtualDJ programı sayesinde mp3 şarkıları istediğiniz gibi kesebiliyor, efektler verebiliyor ve diğer mp3 şarkılarla karıştırabiliyorsunuz. VirtualDJ sadece sesler üzerinde çalışmaz aynı zamanda video ve karaoke desteği de sunmaktadır. VirtualDJ ile video mixleri de yapabilirsiniz.

VIRTUALDJ

VirtualDJ programı en acemi kullanıcılardan en profesyonel kullanıcılara kadar hitap eden bir programdır. Türkçe dil desteği olmadığı için acemi Türk kullanıcılar için biraz karışık gelebilir. Modern arayüzü sayesinde kolay bir kullanım imkanına sahiptir.

VirtualDJ Tanıtım Video

 VirtualDJ Program Detayları

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 37 MB
Dil: İngilizce
Versiyon: 8.2 b3311
İşletim Sistemi: Windows XP ve üzeri
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Ücretsiz MP3 Mix Yapma DJ Programı – VirtualDJ İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler