Ücretsiz Multiplayer GTA San Andreas Oyunu – Multi Theft Auto San Andreas Bedava İndir

Multi Theft Auto San Andreas oyunu çok oyunculu GTA San Andreas oyunudur. Multiplayer San Andreas oynamak isteyenler için büyük bir özgürlük tanıyor. Online olarak kendi modunuzu oluşturabilir ve senaryonun dışına çıkabilirsiniz.


Çok Oyunculu GTA San Andreas Oyunu

GTA’nın en sevilen serilerinden birisi olan GTA San Andreas oyununu multiplayer bir şekilde oynamak istiyorsanız Multi Theft Auto indirin. Bu mod sayesinde oyunu çok oyuncu ile online bir şekilde oynayabiliyorsunuz.

Sponsorlu Bağlantılar

Multi Theft Auto oyunu size özgür bir oynanış imkanı sunuyor. Bu nedenle oyun senaryosunun dışına çıkabiliyorsunuz. Oyuna kendiniz yeni modlar ekleyebilir ve arkadaşlarınız ile savaşabilirsiniz. Kendi online oturumlarınızı da yapılandırmanıza izin veren oyun size özel bir oyun modu tasarlamanızı sağlıyor.

Oyunun senaryo modunu oynamak isteyenler diledikleri zaman bu modu oynayabiliyorsunuz. Çünkü yapılan değişikliklerin hiçbiri orjinal oyun dosyası üzerine işlenmiyor.

Rol yapmak isteyenler için karmaşık görevleri kolaylaştıran arabirim, psikopat gibi oynamak isteyenler için mükemmel bir yarış modu, karanlıkta insanları gizlice öldürmek isteyenler için Stealth modu, yada harita düzenleyiciyi kullanarak kendi haritanızı oluşturma özelliği.

Multi Theft Auto San Andreas

Multi Theft Auto San Andreas Detaylar

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 54.8 MB
Dil: İngilizce
İşletim Sistemi: Windows Tümü
Sponsorlu Bağlantılar

2 Yorum: “Ücretsiz Multiplayer GTA San Andreas Oyunu – Multi Theft Auto San Andreas Bedava İndir”

  1. serkan dedi ki:

    motupılayer gte sandıres ok güzel

  2. serkan dedi ki:

    çok güzel bir oyun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler