Ücretsiz Oyun Yapma Programı, Oyun Tasarlamam Programı – GameMaker Lite İndir Download Yükle Bedava

Kendi oyunlarınızı kendiniz yapmak ister misiniz? GameMaker Lite isimli bu ücretsiz program ile kendi oyunlarınızı kendiniz tasarlayabilirsiniz. Oyun tasarlamak istiyorsanız GameMaker Lite programını indirin.


Kendi oyunlarınızı kendiniz yapmak ister misiniz?  GameMaker Lite isimli bu ücretsiz program ile kendi oyunlarınızı kendiniz tasarlayabilirsiniz. Oyun tasarlamak istiyorsanız  GameMaker Lite programını indirin.

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 12 MB
Dil: İngilizce
İşletim Sistemi: Windows (Tümü)

Oyun yapmak programı indir, oyun yapmak programı gezginler, oyun tasarlama programı,  GameMaker Lite indir,  GameMaker Lite download

Sponsorlu Bağlantılar

Artık siz de oyun tasarımcı olabilir kendi oyunlarınızı yaratabilirsiniz. GameMaker programı tek satır bile kod yazmadan, heyecanlı bilgisayar oyunları yapabilmenizi sağlar. Program 4 yaş üstü tüm çocukların kullanımına uygundur.

GameMaker Lite

Basit kullanımı ile kısa sürede profesyonel ve kaliteli oyunlar oluşturabilirsiniz. GameMaker Lite içerisindeki yerleşik programlama dili sayesinde birbirinden farklı arkaplanlar, hareketli grafikler, özel efektler, 3D ses efektleri hatta 3D oyunlar oluşturabilmenizi sağlıyor. GameMaker Lite versiyonu yaptığınız oyunlarda küçük reklamlara yer veriyor. Memnun kaldığınız taktirde GameMaker Standart versiyonu satın alabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Ücretsiz Oyun Yapma Programı, Oyun Tasarlamam Programı – GameMaker Lite İndir Download Yükle Bedava”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler