Ücretsiz PC Onarım Programı – SmartFix Tool İndir

SmartFix Tool programı çeşitli sistem sorunlarını onarmanıza yardımcı olur ve hatta kötü amaçlı yazılım bileşenlerinden kurtulmanızı sağlar. Sistem Kurtarma Ortamına da entegre edebileceğinizi bu onarma aracı yararlı bir uygulamadır.


Sistem Sorunlarını Giderme

Bilgisayarınız için hızlı ve otomatik sorun giderme programı arıyorsanız SmartFix programını deneyin. SmartFix programı, otomatik olarak en yaygın bilgisayar sorunları düzeltir ve virüsten koruma programlarının bulamadığı bilinmeyen zararlı yazılımlardan bilgisayarınızı temizler.

Sponsorlu Bağlantılar

Eğer herhangi bir virüs yada başka bir sistem sorunu nedeniyle bilgisayarınız kullanılamaz hale gelirse SmartFix programını kullanın. SmartFix, çeşitli sistem sorunlarını onarmanıza, ağ ayarlarını düzeltmenize ve birçok faydalı temizleme ürünü kurmanıza olanak tanıyan kullanışlı bir yardımcı programdır.

Uygulamayı ilk kez başlatırken, Windows’un onarım işlemini yürütebilmesini sağlamak için onu Sistem Kurtarma Ortamına entegre edebilirsiniz. Alternatif olarak, ağ ayarlarınızı tam olarak kurma ve çeşitli sorunları çözmek için bilgisayarı yeniden başlatma seçeneğine sahipsiniz. Windows Kurtarma Ortamına entegre edildiğinde, bilgisayarınızı başlatırken F8 tuşuna basarak ve ardından adımları izleyerek programa erişebilirsiniz.

SmartFix Tool Program Detayları

Lisans:   Ücretsiz
Boyut:   31 MB
Dil:   İngilizce
Versiyon:   Son Sürüm
İşletim Sistemi   Windows XP ve Üzeri
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Ücretsiz PC Onarım Programı – SmartFix Tool İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler