Ücretsiz Silah ve Savaş Oyunu – AssaultCube Bedava İndir Download Yükle

Ücretsiz silah oyunu indir, Counter Strike tarzı oyun, Counter Strike alternatifi oyun, silah ve savaş oyunu, ücretsiz savaş oyunu indir.


Ücretsiz silah oyunu indir, Counter Strike tarzı oyun, Counter Strike alternatifi oyun, silah ve savaş oyunu, ücretsiz savaş oyunu indir.

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 42.7 MB
Dil: Ingilizce
İşletim Sistemi: Windows 2000/2003/XP/Vista/7
Sponsorlu Bağlantılar

AssaultCube ücretsiz, Counter Strike benzeri bir savaş oyunudur. Tekli ve çoklu oyuncu desteğinin yanında bot desteği ile rahatlıkla oynanabilir.

Oyun eski bilgisayarlar düşünülerek tasarlanmıştır. Oyun içerisinden doğru ayarlamalar yapıldığı takdirde sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır. (Ör: Pentium III)

Demo özelliği sayesinde oyunun kendini kaydetme özelliği bulunmaktadır.

Oyunda 12 adet çoklu oyuncu modu vardır (Deathmatch, Survivor, Capture the Flag, Hunt the Flag, Keep the Flag, Pistol Frenzy, Last Swiss Standing & One-Shot One-Kill, …)

Oyun seçim menüsünden oyunla birlikte gelen 19 haritadan birini seçebileceğiniz gibi harita hazırlama aracı ile kendi haritanızı oluşturarak oynayabilirsiniz.

AssaultCube

Oyun ayar menüsünden, video ve ses ayarlamaları, oyn kontrolleri için klavye tuş atamaları ve diğer ayarlamaları kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

Sistemi yormaması, boyutunun küçük olması ve haritalarının geliştirilmesi gibi güzel özellikleri yanında ücretsiz oluuşuyla tercih edilebilecek bir oyundur.

Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Ücretsiz Silah ve Savaş Oyunu – AssaultCube Bedava İndir Download Yükle”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler