Ücretsiz Silinen Dosyaları Geri Getirme Programı – Pandora Recovery İndir

Pandora Recovery programı daha önceden silinen dosyaları bulup tekrar getirmeye yarar. Silinen dosyaları kurtarmak için sabit diskinizde, hafıza kartında veya harici sürücülerde arama yapar. Detaylı arama yapmanızı sağlar ve bulduğunuz dosyaları kurtarmadan önce önizleme yapmanızı sağlar.


Silinen Dosyaları Kurtarın

FAT32 veya NTFS dosya sistemi üzerinde bir dosyayı sildiğinizde aslında tamamen silinmez ve dosya bilgisayarın bir yerlerinde kalır. Bu da silinmiş dosyaları kurtarmak, ya da tekrar dosya sistemde görünür kılmayı mümkün kılar. Tam da bu noktada Pandora Recovery programı devreye girer.

Sponsorlu Bağlantılar

Pandora Recovery programı NTFS ve FAT dosya sistemlerinde dosya türü ne olursa olsun silinmiş dosyaları geri getirir. Program ile resim, şarkı, film veya belgeleri kurtarabilirsiniz. Silinen dosyaları detaylı bir şekilde arayarak kurtarabiliyorsunuz. İsterseniz tam dosya adını yazarak aratın isterseniz kısmı olarak dosya adını yazıp aratın. Dosyanın büyüklüğüne, oluşturulma tarihine ve son erişim tarihine göre de arama yapabiliyorsunuz.

Pandora Recovery kurtarma işlemi yapmadan önce resim ve metin dosyaları dosyalarınız üzerinde önizleme yapma imkanı sunuyor. Önizleme yapabileceğiniz resim dosyası türleri arasında BMP, GIF, JPG, PNG, ICO, TIF, TGA, PCX, WBMP, WMF, JP2, J2K, JBG, KPK, PGX, PNM, RAS, CUR gibi türler ve önizleme yapabileceğiniz  metin dosyaları arasında ise TXT, LOG, INI, BAT, RTF, XML, CSS gibi türler yer alıyor.

pandora-recovery

Pandora Recovery Detayları

Lisans:  Ücretsiz
Boyut:  2,3 MB
Dil:  İngilizce
Versiyon:  Son sürüm
İşletim Sistem  Windows 10, 8, 7, Vista, XP
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Ücretsiz Silinen Dosyaları Geri Getirme Programı – Pandora Recovery İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler