Ücretsiz Silinen Dosyaları Geri Getirme Programı – Recuva Bedava İndir

Bilgisayardan, sabit disklerden, USB flash belleklerden, kameralardan ve hafıza kartlarından silinen dosyaları geri getirme programı olan Recuva’yı ücretsiz olarak indirin. Silinen dosyaları kurtarma programı olmasının yanı sıra güvenli dosya silme programıdır.


Silinen Dosyaları Kurtarmanın En İyi Yolu

Silinen dosyalarınızı hızla bir şekilde kurtarmak istiyorsanız Recuva programını ücretsiz olarak indirin ve kullanın. İster kazayla silinmiş olsun, ister bilgisayarda meydana gelen çökme nedeniyle dosyalar silinmiş olsun, ister geri dönüşüm kutusunda silinmek kaydıyla ortadan kalmış olsun fatketmez. Recuva her ne şekilde silinirse silinsin dosyaları geri getirmeyi başarır.

Sponsorlu Bağlantılar

Recuva ile sadece bilgisayardan değil aynı zamanda USB belleklerden, harici sabit disklerden, hafıza kartlarından, dijital kamera kartından veya MP3 çalardan da silinen dosyaları kurtarmayı başarıyor.

Recuva neleri kurtarır?

Recuva programı ile resimleri, müzikleri, belgeleri, videoları, e-postaları veya silinen diğer her türlü dosyayı kurtarabilirsiniz.  Bilgisayar, hafıza kartları, harici sabit diskler, USB bellekler ve diğer depolama aygıtlarından silinen dosyaları geri getirir.

Bozuk ve hasarlı disklerden kurtarma

Diğer kurtarma programlarının yapamadığını da yapar. Yeniden biçimlendirilen sürücülerdeki ve hasar görmüş sürücülerdeki verileri de kurtarmayı başarır.

Derin tarama ve güvenli silme

Dosyalarınızın nerede olduğunu hatırlamıyorsanız Recuva derin tarama modunda gelişmiş aramalar yapar.

Recuva sadece dosyaları geri getirmez, aynı zamanda geri gelmesini istemediğiniz dosyaları da sonsuza dek güvenli bir şekilde bilgisayardan kaldırır. Askeri standardında silme tekniklerini kullanır.

NOT: Program kurulum esnasında CCleaner gibi ek programların kurulumunu önermektedir.

Recuva Program Detayları

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 5,3 MB
Dil: İngilizce
Versiyon: 1.53.1087
İşletim Sistemi: Windows (Tümü)
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Ücretsiz Silinen Dosyaları Geri Getirme Programı – Recuva Bedava İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler