Ücretsiz Silinen Dosyaları Kurtarma Programı – IObit Undelete İndir

IObit Undelete programı ile silinen dosyaları kurtarabilirsiniz. Ücretsiz olarak silinen ve kaybedilen dosyaları kurtamanızı sağlayan IObit Undelete, en iyi dosya kurtarma araçlarından birisidir. Silinen videolar, resimler, müzikler, belgeler ve diğer önemli dosyalar hızlı ve güvenli bir şekilde geri getirilir.


Silinen Dosyaları Geri Getirin

IObit Undelete programı ile silinen bütün dosyaları kolayca geri getirebilirsiniz. Bazı önemli dosyalarınız yanlışlıkla silibilir yada sizin bilginiz dahilinde başkası tarafından silinebilir. Bu dosyalar arasında iş dosyaları, ödevler, değerli fotoğraflar veya sevdiklerinizin videoları veya sisteminizin kararsız hale gelmesine neden olabilecek bazı sistem dosyaları olabilir. IObit Undelete, bu silinen dosyaları tek bir tıklama ile geri getirmenize yardımcı olabilir.

Sponsorlu Bağlantılar

IObit Undelete programı dosyalar yedeklenmemiş olsanız ve Geri Dönüşüm Kutusu’ndan boşaltılmış olsanız dahi resimleri, videoları, müzikleri, belge ve sıkıştırma dosyalarını tekrar kurtarabilir. Geri dönüşüm kutusundan silinen dosyaları geri getirmek için de en iyi programlardan birisidir.

IObit Undelete ile silinen dosyaları kurtarmak için belirli bir cihazı veya çeşitli cihazları hedeflemeyi seçebilirsiniz. Hem SSD hem de HDD desteği sunar.

IObit Undelete, kullanıcıların kolaylıkla ve güvenle silinen dosyaları cihazlardan taramasına ve kurtarmasına yardımcı olabilir. Güçlü derin tarama teknolojisi ile yıllar önce kaybolmuş olabilecek bir sürü eski dosyaları bile geri yükleyebilir.  Ayrıca IObit Undelete programı, kullanıcıların dosyaları daha kolay bulmalarına izin vermek için Dosya Önizleme özelliği de sunar.

IObit Undelete

IObit Undelete Detayları

Lisans:   Ücretsiz
Boyut:   2,39 MB
Dil:   Türkçe
Versiyon:   1.3
İşletim Sistemi  Windows 2000/XP/Vista/7/8/10
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Ücretsiz Silinen Dosyaları Kurtarma Programı – IObit Undelete İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler