Ücretsiz Taşınabilir (Portable) İnternet Taşıyıcısı – Google Chrome Portable Bedava İndir

USB cihazlarınızda ve diğer taşınabilir cihazlarınızda Google Chrome tarayıcınızı yanınızda götürmek için Google Chrome Portable indirin. Bütün yer imleri, ayarlar ve uygulamalarınızı taşınabilir tarayıcınızda götürün.


Taşınabilir Google Chrome Tarayıcı

En iyi, en hızlı ve kullanımı en kolay olan tarayıcıların başında gelen Google Chrome’un portable yani taşınabilir sürümünü indirin ve gittiğiniz her yere tarayıcınızı da anınızda götürün.

Sponsorlu Bağlantılar

Google Chrome Portable, kusursuz bir şekilde çalışan bir tarayıcıdır. Arkasında Google gibi bir dev olduğu için düzenli olarak güncellenir. Google Chrome tarayıcısının özelliklerinden kısaca bahsetmek gerekirse;

Sekme desteği ve gizli göz atma seçenekleri sunan tarayıcıda, dilediğiniz kadar farklı sekme açabilir yada anonim gezinme için gizli pencerede gezinebilirsiniz. Tarayıcıda bir sekme çöktüğün sadece o sekmeyi kapatabilir ve tüm tarayıcıyı kapatmanız gerekmez.

Google Chrome yabancı dilde olan sayfalar için otomatik olarak çeviri hizmeti sunar. Bu sayede bir çevrimiçi çeviri hizmeti arama zahmetinden kurtulursunuz.

Google Chrome, kullanıcıların tarama geçmişlerinin kaydedilmemesi imkanı da sunar. Ayarlarda tarayıcı geçmişisinizin kaydedilmemesini seçebilirsiniz. Böylece ziyaret edilen web sitelerinin hiçbiri arama geçmişinde görünmeyecek ve pencere kapandıktan sonra bilgisayarda çerez bırakmayacaktır.

Yer imleri yöneticisi sayesinde sık ziyaret ettiğiniz siteleri kaydedebilir ve bir daha ki sefere hızlı bir şekilde erişebilirsiniz.

Ayrıca, bu tarayıcı, yalnızca Google Chrome’un görünümünü değil, aynı zamanda işlevselliğini de özelleştirmek için kullanılan tarayıcı tabanlı uygulamalar olan webapps adı verilen çok çeşitli türleri destekler. Her kullanıcının tercihlerine bağlı olarak, renkli bir tema uygulamak, oyun yüklemek veya hız arttırıcılarla tarayıcıyı kişiselleştirmek mümkündür.

Google Chrome Portable Detaylar

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 1.5 MB
Dil: Türkçe
İşletim Sistemi: Windows Tüm Sistemler İçin
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Ücretsiz Taşınabilir (Portable) İnternet Taşıyıcısı – Google Chrome Portable Bedava İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler