Ücretsiz Torrent İndirme Programı – “Free Torrent Download”

Torrent indirmek için kullanabileceğiniz en iyi programlardan birisi de Free Torrent Download programıdır. Herhangi bir indirme yada hız limiti koymayan program hiçbir reklam da içermeyen ücretsiz bir programdır. Gelişmiş özellikleri ile çoklu indirme ve indirme limitlerini ayarlama özelliklerine sahip.


Bedava Torrent İndirin

Free Torrent Download programı ile ücretsiz olarak iki adımda torrent dosyalarını bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Zaman kaybetmeden hızlı bir şekilde tüm indirme işlemlerinizi yapın.

Sponsorlu Bağlantılar

Free Torrent Download programı ihtiyaç duyacağınız tüm fonksiyonları içeren bir bir programdır.Program hiçbir hız ve boyut sınırı koymuyor ve maksimum hızda indirme imkanı sunuyor. Yeni başlayanlar için kolay kullanım imkanı sunan rehber bulunuyor.

Programın yapılandırma ayarları ile gelişmiş kullanıcı deneyimi de sunuyor.  İndirecepiniz dosyaların nereye kaydedileceğini de seçebiliyorsunuz. Kuyruk ve indirme limitlerini de kendiniz ayarlayabiliyorsunuz. Program kesinlikle spyware veya adware gibi reklam yazılımı içermiyor.

free-torrent-download

Free Torrent Download Detayları

Lisans:  Ücretsiz
Boyut:  15 KB
Dil:  Türkçe
Versiyon:  Son sürüm
İşletim Sistem  Windows 10, 8, 7, Vista, XP SP3
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Ücretsiz Torrent İndirme Programı – “Free Torrent Download””

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler