Ücretsiz Türkçe Online Futbol Oyunu Oyna – Goley İndir Oyna Bedava

Futbol oyunu serverlerin tamamen ücretsiz ve Türkçe bir şekilde oynayabilecekleri MMO türünde eğlenceli bir online futbol oyunu olan Goley oyununu sizde deneyebilirsiniz. Tek yapmanız gereken takımınızı seçip daha sonra formanızı belirleyip oyuncuları seçmek. Oyuncuların sahaya dizilişinden taktiğe kadar her şeyi siz belirliyorsunuz.


Goley İle Online Futbol Keyfi

Futbol oyunu serverlerin tamamen ücretsiz ve Türkçe bir şekilde oynayabilecekleri MMO türünde eğlenceli bir online futbol oyunu olan Goley oyununu sizde deneyebilirsiniz. Tek yapmanız gereken takımınızı seçip daha sonra formanızı belirleyip oyuncuları seçmek. Oyuncuların sahaya dizilişinden taktiğe kadar her şeyi siz belirliyorsunuz. Oyunu tıpkı FIFA veya PES oyunlarındaki gibi yön tuşları + QWEASD tuş kombinasyonlarıyla oynuyorsunuz.

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 3 MB
Dil: Türkçe
Versiyon: Yok
İşletim Sistemi: Win8/Win7/Vista/WinXP

Goley Nedir?

Sponsorlu Bağlantılar

Oyuncuların kendi arkadaşları veya diğer çevrimiçi oyuncularla birlikte sınırsız futbol deneyimini yaşayabilecekleri Goley, her yaştan kitleye hitap ediyor.

İçerisinde bulundurduğu dünyaca ünlü futbolcuları ve teknik adamları ile birlikte yeşil sahalara çıkan Goley,kendi oyun türü arasında sayılı örneklerden.

Türkçe içeriğinin yanı sıra Türk spikerin de yer aldığı Goley, bir ilki yaratmış oldu. Türkiye’nin önde gelen spikerlerinden Sabri Ugan, oyunu tamamen Türkçe seslendirdi. Goley için kayıt stüdyosuna giren Sabri Ugan’ın videosunu buradan izleyebilirsiniz.

11’e 11 futbol keyfini yaşatan Goley’de, daha önce hiçbir MMO futbol oyununda görülmemiş gol sonrası sevinçler yer alıyor. Bu sevinçlerin başında Horon ve Timsah yürüşü ön planda.

Goley Nasıl Oynanır?

1. Klasik Klavye

2. Goley Klavye

3. Özel Klavye

4. Gamepad (Joystick)

Goley Klavye ve Gamepad ile nasıl oynanır?

Oyun içerisinde size 3 farklı klavye ve Gamepad seçenekleri sunulmaktadır.

Klasik Klavye;

Diğer futbol oyunlarında kullanılan tuş kombinasyonları ile aynıdır, tuş senkronizasyonu değiştirilemez. Goley’in “AYAR” arayüzünden “KLASİK” tuş kombinasyonu seçilir.

2

Goley Klavye;

Goley’in kendine has tuş kombinasyonudur. Goley’in “AYAR” arayüzünden “GOLEY” tuş kombinasyonu seçilir.

Goley 1

Özel Klavye;

Kullanıcı klavyesindeki tuş kombinasyonlarını dilediği gibi değiştirebilir.Goley ‘in “AYAR” arayüzünden “KONTROL” sekmesine girilir. Sonrasında “ÖZEL” penceresine girerek kullanıcı dilediği gibi tuş kombinasyonunu değiştirebilir.

Özel

Gamepad (Joystick);

Gamepad (joystick) kullanıcılarının yararlanacağı bir kontrol sistemidir.

Tuş kombinasyonları diğer futbol oyunlarındaki gibi aynıdır. Ancak kullanıcı tuş kombinasyonlarını dilediği gibi değiştirebilir.Peki kullanıcı tuş kombinasyonunu nasıl değişir? Goley’in “AYAR” arayüzünden “KONTROL” sekmesine girilir. Sonrasında “KOL” penceresine girerek kullanıcı dilediği gibi tuş kombinasyonunu değiştirebilir.

Game

Not : Belirtilen klavye ve gamepad seçenekleri maç esnasında da seçilebilir.

 

Goley Sistem Gereksinimler

Minimum Sistem Gereksinimler

  • Windows XP
  • Core2 Duo E6300~
  • Geforce 7900 GS
  • 1 GB

Önerilen Sistem Gereksinimler

  • Windows XP, Vista, 7
  • Core2 Quad Q9600~
  • Geforce 9600 GT
  • 2 GB
  • Direct X 9.0c
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Ücretsiz Türkçe Online Futbol Oyunu Oyna – Goley İndir Oyna Bedava”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler