Ücretsiz Türkçe Online MMORPG Savaş Oyunu – Legend Online Oyna İndir Bedava

İnternet üzerinden online olarak oynayabileceğiniz Türkçe MMORPG oyunu olan Legend Online aynı zamanda dünyanın en popüler online oyunları arasında yer almaktadır. Oyuna ister kayıt olarak oynayın, ister Facebook hesabınız ile bağlanarak oynayın isterseniz de Google hesabınız ile bağlanarak oynayın. Legend Online oyununda insanlığı kurtarmak ve barışı sürdürmek için savaşıyorsunuz.


Legend Online İle MMORPG Keyfi

İnternet üzerinden online olarak oynayabileceğiniz Türkçe MMORPG oyunu olan Legend Online aynı zamanda dünyanın en popüler online oyunları arasında yer almaktadır. Oyuna ister kayıt olarak oynayın, ister Facebook hesabınız ile bağlanarak oynayın isterseniz de Google hesabınız ile bağlanarak oynayın. Legend Online oyununda  insanlığı kurtarmak ve barışı sürdürmek için savaşıyorsunuz.

Lisans: Ücretsiz
Boyut: Online
Dil: Türkçe
Versiyon: Son Sürüm
İşletim Sistemi: Win8/Win7/Vista/WinXP
Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz Web Tabanlı MMORPG Oyunu Legend Online Joygame, hem kolay oynanabilirliği hem de tarayıcı tabanlı oyun olması sebebi ile dikkatlerine üzerine çekerek, Türkiye’de oyuncuların yeni gözdesi olmuştur. Legend Online Joygame, oyuncularına sunduğu, 7/24 destek ve Elmas Alımlarında Bonuslar ile oyuncuların Legend Online oyununa olan bağlılığını artırmıştır. Legend Online oynamak için yapmanız gereken, Legend Online üyelik formunu doldurarak, Legend Online üye olma işlemini tamamlamanız yeterlidir. Legend Online kayıt olmak tamamen ücretsizdir.

Legend Online

Legend Online‘da hem sahip olduğunuz şehri hem de karakterinizi ve askerlerinizi geliştirerek, kimin daha güçlü olduğunu, düşmanlarınıza gösterin. Legend Online, her ay düzenli olarak yapılan Kahraman Savaşı, Günlük Ek Sahne savaşları ile oyuncularına PVP özelliği sunmaktadır. Kahraman Savaşı sunucular arası aynı meslek grubu arasında yapılan PK etkinliğidir. 50 seviye ve üstündeki oyuncular katılabilir. Legend Online’da İleri Seviye’de Atölye Sistemi, Savaş Alanları, Kader Sistemi, Hazine Sistemi gibi bir çok Etkinlik ile, oyuncularına her an aksiyon yaşama şansı sunmaktadır. Legend Online’I indirmeden rahatça oynama şansına sahipsiniz. Legend Online ücretsiz bir browser oyunu olması sebebi ile Oyuncular tarafından tercih edilmektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Ücretsiz Türkçe Online MMORPG Savaş Oyunu – Legend Online Oyna İndir Bedava”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler