Ücretsiz Türkçe Slayt Şov Yapma Programı İndir – Free Photo Slide Show İndir Download Yükle Bedava

Bilgisayarınızda yer alan resimleri kullanarak slayt şovlar hazırlamak istiyorsanız Free Photo Slide Show programını kullanabilirsiniz. Seçtiğiniz klasör içindeki resimleri kullanarak ücretsiz bir şekilde slayt yapabilirsiniz. Türkçe dil desteği bulunan programın kullanımı da çok kolaydır.


Free Photo Slide Show İle Resimlerden Slayt Hazırlama

Bilgisayarınızda yer alan resimleri kullanarak slayt şovlar hazırlamak istiyorsanız Free Photo Slide Show programını kullanabilirsiniz. Seçtiğiniz klasör içindeki resimleri kullanarak ücretsiz bir şekilde slayt yapabilirsiniz. Türkçe dil desteği bulunan programın kullanımı da çok kolaydır. 

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 3.5 MB
Dil: Türkçe
Versiyon: 1.00
İşletim Sistemi: Win8/Win7/Vista/WinXP
Sponsorlu Bağlantılar

Basit bir kullanıma sahip olan bu program ile yapmanız gereken tek şey resimlerinizin bulunduğu klasörü seçmek ve ardından üst taraftaki menü üzerinde yer alan “Start” butonuna basmaktır. Bu sayede resimleriniz farklı efektler yardımıyla sırasıyla ekran üzerinde yerini alacaktır ve bu şekilde kendinize ait bir slayt gösterisine sahip olacaksınız.

Free Photo Slide Show

Resimlerin ekranda ne kadar süre kalmasını istediğinizi ve geçiş sırasında kullanılacak olan efektleri istediğiniz gibi seçebileceğiniz program yardımıyla ayrıca arkaplan rengi ve benzeri ayarları da slayt şovu özellikleri bölümü yardımıyla yapılandırabilirsiniz.

Sonuç olarak resim dosyalarınızı slayt gösterilerine dönüştürmek için kullanabileceğiniz basit bir program olan Free Photo Slide Show’u denemenizi öneriyoruz.

Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Ücretsiz Türkçe Slayt Şov Yapma Programı İndir – Free Photo Slide Show İndir Download Yükle Bedava”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler