Ücretsiz Unutulan veya Kayıtlı Şifreleri Gösterme Programı – Password Decrypter İndir

Bilgisayardaki şifreleri gösterme programı, ücretsiz şifre gösterme programı, unutulan şifreleri gösterme programı, kayıtlı şifreleri gösterme programı.

Windows 95/98 / NT kullanırsanız ve diğer insanlar bilgisayarınıza erişebilirse, şifreniz tehlikede olabilir. İnterneti her oturum açtığınızda veya bir e-posta programına şifrenizi girdiğinizde, bilgisayarınızı kullanan kişilerin görmesini engellemek için şifrenizi gizlemek için bazı yıldız işaretleri fark edebilirsiniz. Şifre Decrypter bu gizli şifreleri şifresiz metin olarak çözebilir.


Hatırlamadığınız Şifreleri Gösteren Program

Password Decrypter programı unuttuğunuz ancak hatırla diyerek yıldız (***) şeklinde kayıtlı olan şifreleri çözmeye yarar. Özellikle web sitelerine üye olurken şifreyi otomatik olarak tarayıcının kaydetmesini isteriz.

Sponsorlu Bağlantılar

Unutma riskine karşı tarayıcının otomatik bir şekilde kaydetmesini istediğimiz zamanlarda tarayıcıdan giriş yaptığımız sürece sorun yoktur. Ancak tarayıcı dışında bir cihazdan giriş yapmak istediğimizde bu şifrenin ne olduğunu bir türlü hatırlayamayız. İşte tam da bu noktada  Password Decrypter programı devreye giriyor ve kayıtlı şifrelerimizi bize gösteriyor.

Password Decrypter gizli şifreleri çözmek için tasarlanmış kullanışlı ve güvenilir bir uygulamadır. Program Internet tarayıcıları veya çeşitli e-posta uygulamaları içindeki alanları işleyebilir.

Gizli şifreyi içeren uygulamayı açın ve ardından programı çalıştırın. Şifre Çöz (Decrypter) düğmesine basın; yazılım, birkaç saniye içinde yıldızların arkasında gizli olan karakterleri gösterecektir. Password Decrypter parolayı geri getirmeyi başaramazsa, muhtemelen o parolayı kullanan yazılımla uyumlu olmadığı anlamına gelir. Bu durumda, muhtemelen daha gelişmiş bir şifre çözme çözümü aramalısınız. Bkz: Asterisk Password Spy

Password Decrypter Program Detayları

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 95 KB
Dil: Ingilizce
İşletim Sistemi: Windows (Tümü)
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Ücretsiz Unutulan veya Kayıtlı Şifreleri Gösterme Programı – Password Decrypter İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler