Ücretsiz Uzaktan Masaüstü Bilgisayara Bağlanma Programı İndir – Supremo İndir Download Yükle Bedava

Masaüstü bilgisayarınıza uzaktan bağlanmak istiyorsanız oldukça güvenli ve ücretsiz olan Supremo isimli bu programı kullanabilirsiniz. Uzaktan masaüstü bilgisayarınıza bağlanmak, dosyalarınızı yönetmek ve dosya transferi gibi işlemler yapmak çok kolay ve hızlı.


Supremo 2.0.5.226

Masaüstü bilgisayarınıza uzaktan bağlanmak istiyorsanız oldukça güvenli ve ücretsiz olan Supremo isimli bu programı kullanabilirsiniz. Uzaktan masaüstü bilgisayarınıza bağlanmak, dosyalarınızı yönetmek ve dosya transferi gibi işlemler yapmak çok kolay ve hızlı.

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 2,2 MB
Dil: İngilizce
İşletim Sistemi: Win8/Win7/Vista/WinXP
Sponsorlu Bağlantılar

Oldukça basit ve anlaşılır bir kullanıcı arayüzüne sahip olan programı kullanabilmeniz için bağlantı kurulacak makinelerin her ikisinde de Supremo’nun kurulu olması gerekmektedir. Çünkü program hep sunucu hem de istemci görevini aynı anda yerine getirmektedir.

Uzak masaüstü bilgisayarına bağlanmak için program ana pencersi üzerinde yer alan “Target ID” kısmına bağlanmak istediğiniz bilgisayarın ID’sini girdikten sonra “Connect” butonu yardımıyla bağlantı kurmalı ve sizden istenen şifreyi karşı taraftan öğrenerek işlemi tamamlamalısınız.

Supremo

Bağlantı kurulan bilgisayar sahibi istediği zaman “Stop” tuşuna basarak karşı tarafın bilgisayarı üzerindeki kontrolünü tamamen kesebilir.

Sadece birkaç saniye içerisinde karşı tarafın bilgisayarına bağlanarak masaüstünü görüntüleyebileceğiniz ve masaüstünde kontrol sahibi olabileceğiniz program gerçekten çok kullanışlıdır.

Supremo içerisinde yer alan dosya yöneticisi özelliği sayesinde iki bilgisayar arasında kolayca dosya transfer işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca yine program içerisinde yer alan sohbet özelliği sayesinde açılan yeni bir pencere üzerinde diğer bilgisayarın başındaki kullanıcıyla mesajlaşabilirsiniz.

Uzak masaüstü erişimi için gerçekten çok pratik bir çözüm sunan Supremo, kurulum gerektirmemesi, düşük dosya boyutu, kolay kullanımı ve sahip olduğu diğer birçok özelliği sayesinde kategorisinin en iyi programlarından bir tanesidir.

Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Ücretsiz Uzaktan Masaüstü Bilgisayara Bağlanma Programı İndir – Supremo İndir Download Yükle Bedava”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler