Ücretsiz Virüs Temizleme Programı – Multi Virus Cleaner İndir

Multi Virus Cleaner programı bir tür yardımcı antivirüs programıdır. Bilgisayarınıza bulaşan binlerce farklı virüsü algılar ve temizler. Antivirüs programınız için yardımcı bir program olan Multi Virus Cleaner ile virüs, solucan, trojan ve casus yazılımları kaldırabilirsiniz.


Çoklu Virüs Temizleyici

Multi Virus Cleaner programı Çoklu Virüs Temizleyici olarak görev yapmaktadır. Bilgisayarınıza bulaşan büyük virüsleri ve casus yazılımları algılar ve kaldırır.

Sponsorlu Bağlantılar

Multi Virus Cleaner programı ücretsiz olarak sunulan bir virüs bulma ve temizleme programıdır. Bu program tam anlamıyla bir antivirüs programı görevi görmemektedir. Bir yardımcı virüs programıdır. Bilgisayarınıza bulaşan virüsleri temizlerken kullanabileceğiniz yardımcı bir virüs temizleme programıdır.

Multi Virus Cleaner programı virüs, solucan, trojan ve casus yazılım gibi binlerce zararlı yazılımı tespit eder ve bilgisayardan kaldırır. Sober, MyDoom ve Bagle virüsleri ve benzerlerini temizler.

Program, minimum işleme gücü gerektiren hızlı ve kullanıcı dostu bir tarayıcıya sahiptir ve ele geçirilen sistemi onarmak için mükemmel bir seçimdir.

Multi Virus Cleaner

Multi Virus Cleaner Detayları

Lisans:   Ücretsiz
Boyut:   15.4 MB
Dil:   Türkçe
Versiyon:   2013
İşletim Sistemi   Windows XP ve üzeri
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Ücretsiz Virüs Temizleme Programı – Multi Virus Cleaner İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler