Ücretsiz Yeni Nesil Medya Oynatıcı – Style Jukebox İndir Yükle Bedava

Windows için yeni nesil medya oynatıcı program olan Style Jukebox farklı bir alternatif olarak karşımıza çıkıyor. Oldukça kolay bir kullanıma sahip olan Style Jukebox, benzersiz bir kullanıcı arayüzü sunuyor. Style Jukebox ile ses ve video kütüphanesini organize etmek çok kolay.


RecordPad İle Ses Kaydı

Windows için yeni nesil medya oynatıcı program olan Style Jukebox farklı bir alternatif olarak karşımıza çıkıyor. Oldukça kolay bir kullanıma sahip olan Style Jukebox, benzersiz bir kullanıcı arayüzü sunuyor. Style Jukebox ile ses ve video kütüphanesini organize etmek çok kolay.

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 5,7 MB
Dil: İngilizce
Versiyon: 1.0.8
İşletim Sistemi: Window
Sponsorlu Bağlantılar

Aynı kullanıcı arayüzü altında tüm şarkıları ve videoları düzenleyebilirsiniz . Seçiminize bağlı olarak liste görünümünde ve ızgara görünümünde öğeleri görebilirsiniz . Sanatçılar , albümler , türler , yıllar ve bestecilere göre şarkılarını görebilirsiniz.

Style Jukebox

Sadece sürükle bırak yaparak USB Stick , iPod ve diğer disklerden ses ve video dosyalarını kopyalayabilirsiniz . Bir iletişim kutusu hedef klasörü seçin ve kopyalama işlemi başlayacaktır.

Programı kendi duvar kağıtlarınız ile de özelleştirebilirsiniz. İsterseniz de kendi sunduğu arayüz seçeneklerinden birisini kullanabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Ücretsiz Yeni Nesil Medya Oynatıcı – Style Jukebox İndir Yükle Bedava”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler