Ücretsiz YeniHalf Life Oyunu – Half Life: Sven Co-Op Optional Map Pack Bedava İndir Download Yükle

Half Life oyunu indir oyna, yeni Half Life serisi oyunu, Half Life sven coop, ücretsiz Half Life oyunu, ücretsiz Half Life yeni oyunu.


Half Life oyunu indir oyna, yeni Half Life serisi oyunu, Half Life sven coop, ücretsiz Half Life oyunu, ücretsiz Half Life yeni oyunu.

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 20.8 MB
Dil: Ingilizce
İşletim Sistemi: Windows (Tümü)

Oyun dünyasına tam anlamıyla üçüncü boyutun gerçek yüzünü gösteren, dünyaca ünlü Half-Life oyununun üzerine yükleyebileceğiniz bu yeni modunu oldukça beğeneceksiniz. Half Life’ın bu modu diğerlerine oranla oldukça farklı. Örneğin arkadaşlarınızla Multiplayer(Çoklu Oyuncu) modunda oynarken hem kendi aranızda hem de yaratıklara karşı savaşabilme inkanınız bulunuyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Half Life Sven Co-Op

Üstelik tek kişilik oynama seçenekleri de oyun içerisinde mevcut. Oyuna en büyük değişikliği kazandıran şeylerden bazıları da değişik harita seçenekleri, yeni yaratıklar, yeni silahlar ve tamamıyla tepeden tırnağa düzenlenmiş bir senaryo olmuş. Size tavsiyem bir kere de olsun mutlaka deneyin!…

HARİTA PAKETİNDEKİ BÖLÜMLER:

“2 Bases, Fishing SE, Mastamike, Rescue3, Rush, Hill Air Force Base, Storage D, Torn 2, sc_Alley, Battlefield, The Dogs serisi, Escape, Osp serisi, Invasion serisi, GargHunt2, Blastcorpse, Rampage”
bölümleri olmak üzere 25 harita bu pakette yer almıştır.

ÖNEMLİ AÇIKLAMA:

  • Oyunu oynayabilmeniz için bilgisayarınızda Half Life kurulu durumda olmak zorundadır.
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Ücretsiz YeniHalf Life Oyunu – Half Life: Sven Co-Op Optional Map Pack Bedava İndir Download Yükle”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler