USB Bellekten Silinen Dosyaları Geri Getirme Programı İndir – USB Data Recovery İndir Download Yükle

USB flash belleklerinizden yanlışlıkla silinen veya başka nedenlerden dolayı silinen dosyaları tekrar kurtarmak ve dosyalarınızı geri getirmek istiyorsanız USB Data Recovery programını kullanabilirsiniz. USB bellek dosya kurtarmak için kullanabileceğiniz güzel bir dosya kurtarma programıdır.


USB Data Recovery İle Flash Bellekten Silinen Dosyaları Kurtarın

USB flash belleklerinizden yanlışlıkla silinen veya başka nedenlerden dolayı silinen dosyaları tekrar kurtarmak ve dosyalarınızı geri getirmek istiyorsanız USB Data Recovery programını kullanabilirsiniz. USB bellek dosya kurtarmak için kullanabileceğiniz güzel bir dosya kurtarma programıdır.

Lisans: Deneme Sürümü
Boyut: 1.7 MB
Dil: İngilizce
Versiyon: 3.0.0.1
İşletim Sistemi: Win8/Win7/Vista/WinXP
Sponsorlu Bağlantılar

USB belleklerden istem dışı olarak silebildiğimiz dosyaları kurtarmak USB belleklerin yapısı nedeniyle mümkün olmayabiliyor. USB belleklerden silinen dosyalar geri dönüşüm kutusu gibi dosyaları geri getirmek için kullanabileceğimiz herhangi bir birime gönderilmemekte ve direkt olarak silinmektedir. Bu nedenle de normal yollarla USB belleklerden dosya kurtarmak mümkün olmuyor.

İşte bu gibi durumlarda USB Data Recovery gibi bir silinen dosyaları geri getirme yazılımı kullanabilir ve normal yollarla kurtaramayacağımız dosyaları kurtarabiliriz. USB Data Recovery birçok farklı dosya formatını desteklemekte. Ses, resim ve video gibi yaygın kullanılan dosyaların yanında arşiv dosyaları gibi dosyaları da program aracılığıyla USB bellekelrimizden kurtarabiliyoruz. Program toplamda 500’ün üzerinde dosya formatını destekliyor.

USB Data Recovery

USB Data Recovery’nin Windows 8’in metro arayüzüne oldukça benzeyen bir arayüzü bulunmakta. Bu arayüzden kurtarmak istediğimiz dosya türünü seçebiliyoruz ve sadece kurtarmak istediğimiz dosyaları arayabiliyoruz. Bunun yanında bütün dosyaları da tarayabilmemiz ve farklı dosyaları tespit edebilmemiz mümkün.

Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “USB Bellekten Silinen Dosyaları Geri Getirme Programı İndir – USB Data Recovery İndir Download Yükle”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler