USB Flash Diske Linux Kurma Programı – MultiBootUSB İndir

MultiBootUSB programı ile USB flash belleğinize Linux işletim sistemini kurabilirsiniz. USB sürücünüze birden fazla Linux kurmanızı sağlar. Taşınabilir olması nedeniyle gittiniz her yere götürmenizi de sağlar. Hızlı ve basit bir şekilde Linux kurulumu yapmak isteyen herkes kullanabilir.


USB İle Linux İşletim Sistemini Kurun

MultiBootUSB, bir USB diske birden çok Linux yüklemenize ve dağıtımları kaldırma seçeneğine olanak tanıyan python ile yazılmış bir çapraz platform yazılımıdır. Dünyanın ilk gerçek çapraz platformu çoklu usb yaratıcısını ücretsiz deneyin.

Sponsorlu Bağlantılar

MultiBootUSB programının ana amacı, işlem sırasında önyüklenebilen çıkarılabilir bir sürücüye birden fazla Linux dağıtımı yüklemektir. Karmaşık kurulumlar veya alanda ileri düzeyde bilgi gerektirmeden Linux işletim sistemini kurmak için hızlı ve zahmetsiz bir yönteme ihtiyaç duyan herkes için uygundur.

Bir diğer avantajı da programın taşınabilirliği. Basitçe çıkarılabilir sürücüye koyun ve sistem kayıt defterinizi etkileyeceğinden endişe etmeden çalıştırın. MultiBootUSB, Linux yüklemeleri ve dağıtımları ile sıklıkla çalışan sistem yöneticileri için faydalı olan bir araçtır.

Windows veya Linux’ta çalışsanız bile, MultiBootUSB de aynı şekilde çalışacaktır. Windows’da oluşturulmuş önyüklenebilir USB, Linux’ta çalışır veya tam tersi olur. Ayrıca, kod tabanı Windows ve Linux için aynı olduğu için, geliştirme süresini önemli ölçüde azaltır.

 

MultiBootUSB, Genel Kamu Lisansı (GPL) altında dağıtıldığı içim isteyen herkes kullanabilir, değiştirebilir ve yeniden dağıtabilir.

MultiBootUSB Özellikleri

  • ISO dosyalarının otomatik algılanması.
  • Yüklü dağıtım, gerektiğinde silinebilir.
  • USB sürücüyü temiz tutar.
  • USB’yi yeniden başlatmadan sınayın.
  • Basit kullanıcı arabirimi.
  • Dağıtım yüklemesini gizleme.

MultiBootUSB

MultiBootUSB Program Detayları

Lisans:   Ücretsiz
Boyut:   20 MB
Dil:   İngilizce
Versiyon:   8.5.0
İşletim Sistemi   Windows 7/8 / 8.1 / 10
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “USB Flash Diske Linux Kurma Programı – MultiBootUSB İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler